Nasze must have no 1

Nasze must have no 1

Za górami, za lasami, za rzekami, za polami mieszkają Bakusiowa Baba i Bakusiowy Dziadzio (w chatce z piernika rzecz jasna!). I my – Bakusiowi rodzice, jak na przyzwoite warszawskie słoiki przystało zaprzęgamy naszą Kasztankę co trzy równe tygodnie i siup – do dziadziów po świeże jajeczka i masło z tamtejszej Biedronki.

Za chwilę wybija godzina zero i Bakusiowa Mama rozpoczyna pakowanie stu tysięcy gadżetów, niezbędnych przez weekend. W końcu pojawił się ktoś, kto zdetronizował mamę w wielkości bagażu dzięki czemu BT musi szukać sobie inne powody do narzekania, no bo na dziecko nie wypada :) HA!

Oprócz różowej biedrony pasującej do różowej podkładki przeciwpotowej (no i co z tego, że chłopiec! biedrona była śliczna!) oraz mamowych okularów przeciwsłonecznych jest jeszcze jeden gadżet, bez którego nie potrafimy się obejść:

DSC_5102

DSC_5125

Butelka termiczna 3 w 1 Pacific Baby. Dopóki nie trafiłam na nią TU męczyłam się z termosem i pustą butelką. Wlewałam moje tajemne mikstury do termosu, z termosu do butelki, z butelki do termosu… w międzyczasie wylewałam nieco na siebie (kocham przelewać płyny na dziurawych polskich drogach!). A nasz termos? Taki był doooobry, amerykański, a jakoś dziwnie przestał ciepło trzymać i w połowie trasy mogłam już częstować Bakusia mrożoną herbatką…
A ta magiczna butelka trzyma ciepło do 6 godzin. W środku ma podziałkę jak na porządną butlę przystało. Smoczki można wymieniać wraz z wiekiem dziecka albo dokupić taki z uchwytem do samodzielnej nauki. Butelce daję zasłużony laur Bakusiowego konsumenta:)

Ja jej używam nie tylko w podróży, ale też w domu. Lubię jak mi dziecię puszcza bąkale więc popija cieplutki koperek kiedy tylko ma ochotę. Nie muszę biegać za każdym razem do podgrzewacza (a jaka oszczędność energii!!!), nie muszę zastanawiać się kiedy będzie się chciało Paniczowi łyknąć co nieco. Butla czeka sobie grzecznie w zasięgu ręki na wezwanie mojego szefa:) Dzięki temu mama może zaoszczędzić czas na pisanie bloga:) Są też mniejsze (troszkę krócej trzymają ciepło) i w odsłonie bardziej for baby girl. Do wyboru o koloru. Gorąco polecamy z Bakusiem (wiecie, że polecamy tylko to, co dobre). Butelkę możecie kupić TU.

DSC_5172

DSC_5171

DSC_5256

  DSC_5206

DSC_5203

DSC_5231

DSC_5289

 Bakuś:

Pajac – Next