WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

Cześć! Bardzo nam miło, że spodobało Ci się to, co tworzymy w sieci!

Zastanawiasz się nad współpracą z nami? Oto kilka faktów o naszej działalności:

W internecie znajdziesz nas pod dwiema nazwami: BAKUSIOWO i BAKU FAMILY. 

BAKUSIOWO to nasz blog, od którego wszystko się zaczęło. Teksty Malwiny błyskawicznie podbiły serca polskich kobiet i już kilka miesięcy po starcie, blog zajął pierwsze miejsce w głosowaniu czytelników w konkursie Blog Roku 2014.

Chwilę później Jason Hunt wskazał nas jako największą nadzieję 2014 roku i nie pomylił się :) Jeszcze w tym samym roku Hash.fm umieścił nasz blog na pozycji numer 1 w rankingu blogów parentingowych. I tak jest do dzisiaj :)

BAKU FAMILY  to nasz kanał na YouTube, który powtórzył błyskawiczny sukces bloga. W 2019 roku został nominowany w prestiżowym konkursie Grand Video Awards. W grudniu 2019 stanął na podium YouTube Rewind 2019. W wisienką na torcie była Złota Dziesiątka Rankingu Wpływowych Blogerów. Nasze produkcje osiągają setki tysięcy, ba! miliony wyświetleń! Tworzymy humorystyczne filmy, parodie piosenek i vlogi.  Do wyboru do koloru, jednak zawsze z humorem :) Inaczej nie potrafimy :)

 

Jesteśmy jedynymi w Polsce influencerami notującymi tak wysokie zaangażowanie zarówno na blogowych wpisach jak i filmach na kanale YT!

Nasz blog to 500 000 odsłon miesięcznie. Organiczny ruch, generowany przez 4-6 publikacji.

Nasz YouTube to 370 000 subskrybentów, a właściwie to subskrybentek, w większości powyżej 25 lat!

Nasz Instagram to  130 000 obserwujących generujących ponadprzeciętne zaangażowanie.

Nasz Facebook to 270 000 fanów. Pozytywnych fanów! Bo u nas zjawiska hejtu nie uświadczysz. Przyciągamy same pozytywne dziewczyny ;)

 

Stale pojawiamy się w mediach tradycyjnych i nowoczesnych. Malwina występuje też na eventach branżowych. Influence Marketing i PR to jej wykształcenie… i życie :) 

W 2018 roku Malwina wydała 2 bestsellerowe książki: „Jak zmieniłam życie w rok?” i „Tima szuka przyjaciół”. I ma apetyt na więcej :) Tylko czas! GDZIE KUPIĆ CZAS?! :)

 

Więcej informacji o naszej Baku Family znajdziesz w zakładce PIERWSZY RAZ –> TUTAJ

Kontakt mailowy –> kontakt@bakusiowo.pl

 

PRZYKŁADOWE MARKI, KTÓRE U NAS ZAGOŚCIŁY: