WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

Cześć! Bardzo nam miło, że spodobało Ci się to, co tworzymy w sieci!

Zastanawiasz się nad współpracą z nami? Oto kilka faktów o naszej działalności:

W internecie znajdziesz nas pod dwiema nazwami: BAKUSIOWO i BAKU FAMILY. 

BAKUSIOWO to nasz blog, od którego wszystko się zaczęło. Teksty Malwiny błyskawicznie podbiły serca polskich kobiet i już kilka miesięcy po starcie, blog zajął pierwsze miejsce w głosowaniu czytelników w konkursie Blog Roku 2014.

Chwilę później Jason Hunt wskazał nas jako największą nadzieję 2014 roku i nie pomylił się :) Jeszcze w tym samym roku Hash.fm umieścił nasz blog na pozycji numer 1 w rankingu blogów parentingowych. I tak jest do dzisiaj :)

BAKU FAMILY  to nasz kanał na YouTube, który powtórzył błyskawiczny sukces bloga. W 2019 roku został nominowany w prestiżowym konkursie Grand Video Awards. W grudniu 2019 stanął na podium YouTube Rewind 2019. Wisienką na torcie była Złota Dziesiątka Rankingu Wpływowych Blogerów  a z najnowszych wyróżnień nagroda specjalna w plebiscycie Hashtagi Roku 2023.

Nasze produkcje osiągają setki tysięcy, ba! miliony wyświetleń! Tworzymy humorystyczne filmy, parodie piosenek i vlogi. Krótkie i długie formy. Do wyboru do koloru, jednak zawsze z humorem :) Inaczej nie potrafimy :)

Od 2021 roku prężnie działamy na TikToku. I jak to u nas w zwyczaju – idziemy jak burza :) Milion obserwujących już za nami. Idziemy po 10 :)

 

Jesteśmy jedynymi w Polsce influencerami notującymi tak wysokie zaangażowanie we wszystkich kluczowych kanałach social media:

Nasz YouTube to 825 tys subskrybentów, a właściwie to subskrybentek, w większości powyżej 25 lat!

Nasz Instagram to 275 tys obserwujących generujących ponadprzeciętne zaangażowanie.

Nasz Facebook to 341 tys fanów. Pozytywnych fanów! Bo u nas zjawiska hejtu nie uświadczysz. Przyciągamy same pozytywne dziewczyny ;)

Nasz TikTok to ponad MILION obserwujących. W planach mamy… minimum 10 :)

 

Stale pojawiamy się w mediach tradycyjnych i nowoczesnych. Malwina występuje też na eventach branżowych. Influence Marketing i PR to jej wykształcenie… i życie :) 

Malwina wydała też 3 książki: „Jak zmieniłam życie w rok?” i  dwie części bajki „Tima szuka przyjaciół”. Podobno ma apetyt na więcej :) Tylko czas! GDZIE KUPIĆ CZAS?! :)

 

Kontakt mailowy –> kontakt@bakusiowo.pl

 

PRZYKŁADOWE MARKI, KTÓRE U NAS ZAGOŚCIŁY: