Święto w Bakusiowie!

Święto w Bakusiowie!

Dzisiaj w Bakusiowie wielkie święto! Dokładnie 5 listopada wystartował nasz Facebookowy fanpage. 22 dni później liczba fanów osiągnęła magiczny 1000!!! Jestem przeszczęśliwa! Fajnie jest wiedzieć, że ktoś czyta te moje wypociny, że komuś podoba się Bakuś i jego minki :)

Kiedy pisałam pierwszy post na blogu wyobrażałam to sobie zupełnie inaczej. Dacie wiarę, że byłam pewna, że jestem pierwszą mamą, która chciałaby pisać o swoim dziecku, pokazywać jego stylizacje i dzielić się urokami i cieniami macierzyństwa z innymi? Pewnie połowa z Was już zmienia zasikane ze śmiechu majtki… no ludzie tak było :)

Najpierw trafiłam do Bubkowej Mamy, której publicznie chciałabym podziękować za ciepło z jakim mnie przyjęła i wszystkie dobre rady :)

Od Buuby trafiłam do Wronka i dzięki temu Bakuś ma już dwóch rówieśników, których odwiedzamy regularnie. O pięknych zdjęciach Wronkowej Mamy chyba nie muszę nikomu mówić, ale jeśli ktoś jeszcze do niej nie trafił to na początek moja ulubiona sesja —> TU.

Krótko po tym rozpoczęła się moja przygoda z Instagramem, od którego aktualnie jestem uzależniona. Jest jak heroina – nie potrafię się już obejść bez dawki pięknych zdjęć w ciągu dnia. I tu spotkałam swoją fotograficzną mentorkę – Żanetkę z Nelusiovo, która zupełnie bezinteresownie zabrała się za mój warsztat :)

Kiedy dla oczyszczenia własnego sumienia poczyniłam pewien tekścik (TU), zapukała do mnie kolejna blogowa perełka Sobie Jestesmy, którą „odwiedziłam i zostałam” (śmieszne, bo sporo dziewczyn pisze tak w komentarzach kiedy pierwszy raz trafiają na bloga i mają zamiar tam wrócić ale widzę, że i mi się udzieliło) :)

I wiecie co? Nie znam się to się wypowiem :) Mam nadzieję, że to co napisał Kominek nie dotyczy każdej blogowej jednostki. Bo ja jak na razie widzę w matkach – blogerkach pokłady bezinteresowności i dobrych uczuć. Bo przecież wszystkie mamy dzieci i dla każdej z nas nasze własne to to najpiękniejsze i najwspanialsze i nie potrzebujemy tu zazdrości. Bo po co jak ma się swój najpiękniejszy, najlepszy skarb przy sobie?

Nie jestem głupia, widzę co się dzieje. Widzę te komentarze w stylu: podoba nam się u Ciebie, przyjdź do nas :) A niech sobie będą! Nie wiem czy się im podoba, pewnie mają to gdzieś, ale ja mam też gdzieś to, gdzie zapraszają i nie wchodzę. Tyle w temacie. Nie ma co przeżywać. Nie oceniam też tęczowych komentarzy, od których można dostać cukrzycy negatywnie bo nie wiem kto za nimi stoi i na Boga, dlaczego od razu mamy uważać, że te komentarze są fałszywe? Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka bo wyjdzie na to, że wszystkie jesteśmy takie same – zawistne, interesowne i zazdrosne. Ja się za taką nie uważam więc dlaczego mam nie dać kredytu zaufania innym? A te wszystkie komentarze pod postami? Przecież nie należą do samych blogerek. Większość to matki – czytające. Jaki one mają interes w tym, żeby coś skomentować? Żaden. No to może i te blogerki robią to z tych samych powodów, a skoro mają bloga czy sklep z ciuchami to czy to coś złego, że chcą to pokazać?

Ooooj pisać mogłabym jeszcze dużo na ten temat, ale za gówniara jestem żeby się aż tak tu podniecać :) Cieszę się z mojego małego sukcesu bo 1000 fanów na fejsie to jest dla mnie kamień milowy. Szczególnie w tak krótkim czasie. Już teraz zapowiadam wieeeelkie zmiany, bo właśnie pracujemy z moim kochanym małżem nad nowym wyglądem bloga, ale ten musi być już dopieszczony i idealny więc nie wiem kiedy zacznie funkcjonować :)

Aaaaa no i cichutko zapowiadam pewien jubileuszowy konkurs. Konkurs wspólnie z pewną ciekawą postacią :) Bo nie tylko Bakusiowo ma swoje święto… ale to już niebawem. Śledźcie bloga!

Specjalnie dla Was Bakusiowa sesja jubileuszowa. Wam drogie mamy życzę miłego oglądania a sama uderzam czytać moje nowe odkrycie Nishkę:) Ej! Matki, nie śmiejcie się ze mnie! Ja serio serio nie czaję tych wszystkich blogowych klimatów!

Aha! Ciociu Edziu! Dziękujemy za bycie pierwszą lubiącą! Już na zawsze pozostaniesz naszym namber łan! <3 <3 <3

 

DSC_4597_1 DSC_4596_1 DSC_4927 DSC_4935_1 DSC_4954_1 DSC_4966_1 DSC_4976_1

 Bakuś:

Body – H&M

Spodnie – H&M

Lakiery – uwaga zaskoczę was: H&M :)