Przełom…

Przełom…

Bakusiowo Mosquito Etnies Mr Tootsy Polski Ciuch Bubi Boo (4)

Bakusiowo Mosquito Etnies Mr Tootsy Polski Ciuch Bubi Boo (2)

Obiecałam Wam strój Bakusia w wersji „nieplenerowej” i słowa dotrzymuję:) Jak już pewnie zauważyłyście, buciki, którymi tak się zachwycam, spełniają dodatkową rolę gryzaczka dla wychodzącej dolnej dwójeczki:) I wiecie co Wam powiem? Razem z tą dwójeczką dostrzegłam jak szybko rozwija się moje dziecko!!! Nie robię większych podsumowań na blogu, nie bombarduję Was faktami „poradnikowymi” bo nie do poradnikowych nasze Bakusiowo należy, ale przy rozwoju mojego bąbla chciałabym na chwilkę się zatrzymać…bo TO JEST PIĘKNE!!!

Jako początkująca mama stwierdzam, że pół roczku to prawdziwy przełom. Przełom i w rozwoju dziecka i w rozwoju matki… Pół roczku to wysyp nowych umiejętności. Bakuś pięknie mówi MA-MA. I to nie tak sam dla siebie, ale zamiast wołać mnie tak jak do tej pory NANI-NANI krzyczy przepiękne MA-MA. A wczoraj powiedział jeszcze piękniejsze BA-BA i uwaga … kombos: MA-BA kiedy i Mama i Baba stały obok niego;)

Bakusiowo Mosquito Etnies Mr Tootsy Polski Ciuch Bubi Boo (1)

Bakusiowo Mosquito Etnies Mr Tootsy Polski Ciuch Bubi Boo (2)

Zabawa w A-KU-KU niszczy śmiechem brzuchy i małemu i akukukającej mamie i obserwującemu tacie, a te uśmiechy które widzicie wyżej ze zmarszczonym noskiem i zagryzionymi ząbkami (my to nazywamy babuszką) zalewają mi serce takim ciepłem, że czasami jestem w szoku i dotykam się do klatki piersiowej bo to serio czuć!!!

Młody ma już swoje ulubione smaczki co podkreśla głośnym OMNOMMNOM i AMNAMNAM:) A kiedy próbuję uraczyć go króliczkiem z ziemniaczkami oczy wychodzą mu pół metra do przodu a językiem dotyka podłogi:) Chociaż najlepiej z tych wszystkich frykasów nadal smakują własne stopy i buciki:)

Apropos stóp… wiecie jak dowiedziałam się, że Bakuś podróżuje tyłem po całym pokoju? Kiedy siedząc przy stole, przed komputerem nagle poczułam, że coś ssie mój duży palec od stopy:) Ten mały gość przepełzał ze 3 metry i pewnie poszedłby dalej, ale na drodze stanęła mu ściana:)

Bakusiowo Mosquito Etnies Mr Tootsy Polski Ciuch Bubi Boo (3)
Bakusiowo Mosquito Etnies Mr Tootsy Polski Ciuch Bubi Boo (5)
Bakusiowo Mosquito Etnies Mr Tootsy Polski Ciuch Bubi Boo (7)

Zmieniliśmy w końcu wózek na spacerówkę, szykujemy się do zmiany nosidełka na fotelik i powoli dorastamy do decyzji o opuszczeniu materacyka w łóżeczku. Tyle się dzieje! Nie nadążamy za tym… Teraz rano mogę sobie poleżeć dodatkowe 15 minut bo Bakuś obserwuje mnie już z pozycji siedzącej więc nudzi mu się dużo wolniej:) No własnie … Bakuś… wiecie, że reaguje i na Bakuś i na Mati? Nie reaguje na Piotruś, Tomuś, Maksio… sprawdzaliśmy! Reaguje na Bakuś i Mati:) PRZECIEŻ TO PIĘKNE!!!

Bakusiowo Mosquito Etnies Mr Tootsy Polski Ciuch Bubi Boo (6)

Bakusiowo Mosquito Etnies Mr Tootsy Polski Ciuch Bubi Boo (8)

Wiecie o czym teraz marzę? O pierwszej w całości przespanej nocy… boszszszsz… Jak bardzo brakuje mi snu. Nie spałam już w ciąży (niestety borykałam się z tymi okropnymi sierpniowymi upałami), nie spałam po porodzie… nie śpię już dobre 9 miesięcy. Marzę o tej pięknej, jednej jedynej nocce, w którą położę się z przygotowaną wodą w podgrzewaczu i obudzę się zaszokowana o 6 rano… LUDZIE! Może być i o 5 rano, ale tak bardzo chciałabym pospać ciągłym snem dłużej niż 3 godziny:) Hmm… dziewczyny a może ja powinnam mu dać jednak tą wodę zamiast mleka i spróbować pomóc mu się przestawić na spanie bez jedzonka? Jak to u Was było?

No dobra… uciekam bo nasza babuleńka już nie ma ochoty bawić się sama i zaczepia moją nogę:) Mniej więcej takie gałki wlepiają się właśnie we mnie jak te niżej:) Rozpływam się w tym spojrzeniu. Boże… jak ja go kocham… NIC na tym świecie nie jest w stanie dać mi więcej szczęścia niż dwoje tych niebieskich oczek…

Bakusiowo Mosquito Etnies Mr Tootsy Polski Ciuch Bubi Boo (10)

Na koniec tym razem mała namiastka tych pisków, o które Was się ostatnio pytałam:) Dodajcie sobie fonię:)

Mały nie jest zdenerwowany. Stwierdza sobie po prostu, że akurat ta chwila jest idealna do wykrzyczenia kilku „a” donośniej niż ustawa przewiduje:)

Bakusiowo Mosquito Etnies Mr Tootsy Polski Ciuch Bubi Boo (9)

 

Bakuś:

Czapka – Bubi Boo 

Bluza – Mosquito 

Spodnie – Bubi Boo

Buty – Etnies 

AAA!!! Dziewczyny! Wujek Tootsy zgodził się na dodatkowy dzień promocji :)

10% na cały (nawet ten przeceniony) asortyment tylko dla Was na hasło „bakusiowo”.

Do końca dzisiejszego dnia:*