’Lazy Saturday’ czyli kartka z bakusiowego kalendarza

’Lazy Saturday’ czyli kartka z bakusiowego kalendarza

Kocham weekend… kocham sobotę:) Kocham nasze 'lazy saturdays’. Wrzucam Wam kilka zdjęć z jednej z takich sobót. W dresie, na sportowo, na luzie… nie spieszymy się nigdzie. Po prostu – JESTEŚMY:) Zwykły wypad na zakupy a cieszymy się tym dniem jak małe dzieci. Rozkoszujemy się byciem razem – w komplecie. Siadamy sobie na kawce (ja tam nie jestem olaboga fejmę i pijam gdzie popadnie: w Coffie Heaven, w Tchibo a jak się napatoczy Costa to też nie mam z tym problemu:) ) Nie oszukujmy się, kawa to kawa, syropy MONIN są wszędzie takie same a czy mój kubeczek jest zielony czy brązowy czy niebieski… pliiiizzzz (mam jakąś dziwną awersję do podniecaczy Starbucksem chociaż sama mam kubek termiczny stamtąd, ale jeśli miałby napis INKA też bym z nim chodziła:))

Kiedyś siadaliśmy tak we dwójkę i obserwowaliśmy przechodniów. Już Wam kiedyś pisałam, że fascynują mnie ludzie i ich zachowania (a miałam pójść na socjologię noooo:)). Teraz siedzimy we trójkę a my – starszyzna obserwujemy teraz naszego małego mężczyznę i jego reakcje na otoczenie. Kocham te nasze porozumiewawcze spojrzenia kiedy zaobserwujemy coś ciekawego. Co to dziecko ma w głowie… chyba nigdy tego nie odgadniemy:)

Bakusiowo Mr Tootsy DC Etnies Mosquito (1)

Bakusiowo Mr Tootsy DC Etnies Mosquito (2)

Bakusiowo Mr Tootsy DC Etnies Mosquito (4)

Bakusiowo Mr Tootsy DC Etnies Mosquito (3)

Bakusiowo Mr Tootsy DC Etnies Mosquito (5)

Aaaa! Jeszcze #takasytuacja do przekazania:) Jedziemy sobie windą na piętro pokazać młodemu Promenadę z wysokości, z nami pewna Pani z wózeczkiem i wiecie co? Uśmiechnęła się do mnie i zapytała czy to nie przypadkiem Bakuś z rodzicami? Monia! Pozdrawiamy! Jesteśmy do tej pory w szoku, że ktoś nas rozpoznał. Koniec paradowania bez makijażu:) Fajnie tak spotkać w realu naszą czytelniczkę. Chciałabym spotkać Was wszystkie. Ale jak to zrobić jak tak dużo się Was rozjechało po innych Państwach:( Mam nadzieję, że kiedyś będę Wam mogła postawić kawkę (niech stracę, niech już będzie ten Starbucks;) i pogadać tak w realu.

Bakusiowo Mr Tootsy DC Etnies Mosquito (1)

Bakusiowo Mr Tootsy DC Etnies Mosquito (2) 

Na koniec pokażę Wam moje ukochane zdjęcie:) Happy Feet :) Ile razy już Wam mówiłam, że kocham te stopulki? Wiecie, że ja się cieszę, że będę zmieniała dziecku pieluszkę? Bo wtedy wyciągnę ze spodenek te śliczne pulchniutkie nóżki i wycałuje moje stopuleczki:* :* :* Aż się uśmiecham sama do siebie:)

Dobra… już mnie nie ma. Nie mogę Wam zabierać cennej soboty:)

Jeszcze Bakuś chce Wam coś powiedzieć: uwagaaaaa:

bghgvvbv                   trffdu,y 3edddddddddddddddddddddddddddd –> Chyba Was pozdrawia:)

Bakusiowo Mr Tootsy DC Etnies Mosquito (7)

Bakusiowo Mr Tootsy DC Etnies Mosquito (6)

Bakuś:

Czapka – Bubi Boo 

Bluza – Mosquito 

Spodnie – Bubi Boo

Buty – Etnies 

enter

enter

Bakusiowa Mama:

Bluza – Mosquito

Buty – DC

Ledżiny – Calzedonia

Getry – Malvina Be ;)