PREZENTOWNIK? 10 zabawek za 37 zł średnio! + 4 ciut droższe (ale tylko ciut, a są meeega!) ?

PREZENTOWNIK? 10 zabawek za 37 zł średnio! + 4 ciut droższe (ale tylko ciut, a są meeega!) ?

Jest i on! Pan Prezentownik, o który dziewczyny pytają mnie od początku listopada :) Już nie wyobrażam sobie świątecznych materiałów na blogu bez zestawienia perełek z PEPCO :) Pepcomaniaczka ze mnie w 100% :) Nawet się do grupy na FB dla PEPCO-maniaczek zapisałam i uwaga… To jest moja PIERWSZA (poza moją własną) grupa na FB! :)

Dzisiaj mam dla Ciebie 10 zabawek na prezenty, które nie przebijają 50 zł (średnio, dokładnie 37 zł) i 4 propozycje droższych zabawek, które pomimo tego, że nieznacznie przewyższają mój docelowy budżet, są mega fajne i w porównaniu z innymi sklepami – cenowo wymiatają tak czy siak :)

A wracając jeszcze do PEPCO-maniaczyzmu (nie no, ja tworzę nowe słowa co wpis – najpierw „pepcoiny” teraz „pepcomaniaczyzm”) to ściągnij sobie apkę PEPCO <<TUTAJ>>. Do tej pory przeglądanie Pepcowych inspiracji i gazetek było możliwe tylko z poziomu strony internetowej. Akcja jednak cieszy się takim zainteresowaniem, że marka postanowiła wypuścic swoją aplikację! Możesz ją pobrać <<TUTAJ>>. Teraz dostęp do wpisów blogerów (takich jak np. mój), albo wszystkich zdjeć na IG (Twoich też) oznaczonych hashtagiem #inspiracjepepco masz już z poziomu aplikacji na telefonie, która dodatkowo, będzie Ci wysyłała powiadomienia z najnowszymi gazetkami i kolekcjami! :)

No, to tyle z ogłoszeń PEPCerskich (nie no rządzę po prostu) :) Prof. Malwina Miodek :) Jedziemy z tymi prezentami! :)

Jak zwykle miłość w naszym domu czyli KLOCKI. 3 rodzaje. Klocki uważam za NAJLEPSZĄ ZABAWKĘ ŚWIATA. Nie dość, że zajmują najdłużej moje dzieci to jeszcze i my z Maćkiem jakoś tak… chętniej się akurat klockami z dzieciakami bawimy. Jest mega drewniany pchacz – ja już Ci pisałam kilka razy o tym, że drewniane zabawki w rozsądnych cenach to jest mój konik :) Są samochody w różnych opcjach. Sterowane BMW X6 w sztosowej cenie 29,99 na przykład :) Jest garaż dla malucha, ale jak zobaczysz na zdjęciach – również dla starszaka :) Są przesłitaśne sowy z melodyjkami, które Milenka kocha. Miałam jedną dać Tymkowi, ale Milenka tak pięknie się nimi bawi, że zostawiłam jej obydwie :) Jest przesłodki renifer – maskotka… I pociągi, które świecą z torem, po którym poruszają się nawet w pętlach, do góry nogami :) Nie będę owijać w bawełnę no… MEGA ZABAWKI WYBRAŁAM! :) :) :)

A jeśli tego będzie dla Ciebie mało to wejdź we wpis z zeszłego roku <<TUTAJ>> i jeszcze z roku 2017 <<TUTAJ>> bo masa z tych zabawek, które proponowałam Ci w ubiegłych latach, nadal jest w ofercie PEPCO. Na przykład ten świecący tor z TEGO WPISU. To jest hit absolutny. Chłopaki bawią się nim do tej pory!

Dobra. Koniec gadania. Przejdźmy do konkretów :)

Mamooo dawaj zaczniemy od sówek! :)
Sówka ze światełkami, melodyjkami i szumem – 39,99 zł
W dwóch wersjach kolorystycznych (miałam jedną oddać Tymusiowi, ale Milenka tak pięknie się bawi tymi sóweczkami, że zostawiłam jej dwie) :)

Matiego do sesji prezentownikowych nie trzeba namawiać :) Sam się dopytuje kiedy wreszcie zabierzemy się za robotę :)
Samochód sterowany – 29,99 zł

Tor z podświetlanymi pociągami – 39,99 zł

A tak w ogóle to powitajmy w naszych PEPCO-prezentownikach naszą małą testerkę :) Do tej pory zabawki testował sam Mati :)
Drewniane klocki (80 elementów) we wiaderku z sorterem – 39,99 zł

Mamusi BAKU SŁODKOŚCI – bezcenne :) Nie oddam :)
Porsche wśród drewnianych pchaczy… w cenie Tico :) 99,99 zł

MEGA PAKA, MEGA BLOCKS W… MEGA CENIE :) 59,99 zł

Jest i nasz przystojniak :) Z KOLEJNYMI klockami :)
Ładniusi po mamusi :P Naturalnie :P :P :P (ojciec musiał zepsuć takie piękne zdjęcie swoimi płetwami no!)
Te klocki to mistrzostwo! Bawi się nimi i Milenka i Mati. Każde na swój sposób. Ba! Ja się sama nimi bawię :) Cena 59,99 zł

Jak mamusia obchlasta dziecku grzywkę to nie ma… drugiej takiej… we wsi ;)

A tu jeszcze opcja POLICJA albo AMBULANS (z dźwiękiem i światłem) – każdy po 39,99 zł

Mati stwierdził, że jak się obłoży samochodami dookoła to może udawać dziewczynkę (podobno tak do zdjęć pozuje mama) :) Nasz mężczyzna prezentuje pluszowego renifera za 29,99 zł :) Milenka robiła z Renkiem takie KSW, że nie mogłam Wam tego pokazać :)
Drewniana laweta z samochodzikami – 39,99 zł

Jak widać, Milence też przypadła do gustu :) W ogóle u nas jest wojna o samochody! Milenka je uwielbia :)
Ten garaż tak naprawdę miał być dla Milenki, ale Mati nie odpuścił :) 79,99 zł

KOBIETO! ILEŚ TY TYCH ZDJĘCIÓW NATRZASKAŁA! DAJ JUZ LUDZIOM SPOKÓJ! :)