Nie lubię żółwi… z jednym wyjątkiem…

Nie lubię żółwi… z jednym wyjątkiem…

Nie przepadam za gadami i płazami. Jakoś wolę to, co puchate, milutkie i przytulaśne. Ale jak się okazuje żółwie też potrafią takie być! A do tego czarują! Światłem i dźwiękiem. Takiego żółwia to ja poproszę nawet razy 2 :)

Pamiętasz naszego „pogromcę ciemności” pingwinka? Nie żyje… jak to w naszym pięknym Państwie bywa, popełniono na nim samobójstwo. Podobno skoczył z szafki… sam. Ja mam jednak co do jego końca żywota inne podejrzenia, ale będę dobrą żoną i nie zdemaskuję sprawcy ;)

No i co tu teraz zrobić jak nam wieczorem nagle zabrakło magicznego akcentu? Ano wybrać coś jeszcze fajniejszego :) Toys Rus wypuścił nową gazetkę promocyjną (tutaj), w której zaciekawiła mnie na początku ta świecąca chmurka, ale kiedy pognałam do sklepu, moje serce podbił żółw. Jak coś się świeci, jest turkusowe a dodatkowo miękkie i pluszowe ma mnie już w garści. Ot, taka prosta historia o tym, jak żółw stał się naszym domownikiem.

Spodobał mi się też delfinek z tej samej „wodnej” serii tyle, że zamiast świecenia wydaje masę boskich odgłosów idealnych do usypiania. Powędruje do naszej Nikosi z optymistycznie.eu. W ogóle muszę Ci coś powiedzieć. Nie współpracuję z Toys Rus. To moja osobista opinia. Ale pierwszy raz pojechałam do tego sklepu na drugi koniec Warszawy i byłam w szoku! Nie wiedziałam, że są stacjonarne sklepy dziecięce z takim asortymentem! Ja w tym sklepie po prostu przepadłam.

No ale wracam do naszego żółwika. Dzisiaj będzie bez żartów, bez łez. Czysto praktycznie :) Żółwik jest boski. Nie dość, że świeci, to jeszcze te promienie się ruszają! Dokładnie tak jak fale. Możesz puścić sobie szum morza i dodatkowo melodyjkę. Jest kilka poziomów głośności… Jak to mawia Baba Iwąka i jej siostra – Ciocia Beatka – BAJERA!

Mati jest zachwycony! Ty też będziesz. Jest wart swojej ceny. Przy Pingwinku powstała dyskusja nad jego rzeczywistą wartością. Zgadzam się. Pingwinek był drogi. Żółwik jest 4 razy większy i ma 4 razy więcej funkcji a z tego co pamiętam, kosztuje o 10 zł mniej od Pingwinka więc myślę, że zadanie domowe odrobiłam ;)

Żółwik w promocji tutaj.

 

Cloud B żółw turtle Blog Dziecięcy (5) Cloud B żółw turtle Blog Dziecięcy (4) Cloud B żółw turtle Blog Dziecięcy (2) Cloud B żółw turtle Blog Dziecięcy (6) Cloud B żółw turtle Blog Dziecięcy (3) Cloud B żółw turtle Blog Dziecięcy (9) Cloud B żółw turtle Blog Dziecięcy (7) Cloud B żółw turtle Blog Dziecięcy (8) Cloud B żółw turtle Blog Dziecięcy (1)