Hity MALUCHA #1

Hity MALUCHA #1

„Hity Miesiąca” tak bardzo przypadły Wam do gustu, że postanowiłam na fali ich sukcesu utworzyć dodatkowy cykl „Hity Malucha”, gdzie skupię się tylko na produktach dla naszych bobików. Z „Hitów Miesiąca” oczywiście nie rezygnuję! Będą! Nawet jutro :) Ale uznałam, że muszę je rozdzielić. W tym miesiącu wybrałam 4 jedzonka i 3 gadżety. Wszystkie sprawdzone, ukochane, ulubione. No oprócz jednego. Zdradzę Wam od razu, że to ten z numerem 7.

1. Pałeczki kukurydziane – nie wiem dlaczego nie nazywają tego chrupkami, ale nie wnikam w zawiłości nazewnictwa. Chrupki kukurydziane to przysmak obowiązkowy w naszym domu. Mati wie w której szafce w kuchni ich szukać i kiedy ma na nie ochotę, idzie do ciemnej kuchni zgrabnie omijając bramkę „antydziecko”, która dla niego żadną przeszkodą nie jest, staje pod szafką i krzyczy „Daj, Daj, Daj” pokazując paluszkiem tam gdzie znajduje się jego „preszys”. A żebyście zobaczyły jego minę jak któreś z nas próbuje ukraść jego chrupka! Koniec świata! Pałeczki w promocji tutaj.

2. Babydream obiadki/owoce – już Wam kiedyś o nich wspominałam. Z obiadków już co prawda zrezygnowaliśmy bo mały wyrósł ze zmielonych papek, ale owocki kupujemy cały czas naprzemiennie z tymi z Hipp. Mieszamy z makaronem, kaszką albo dajemy standardowo łyżeczką. Babydream w promocji tutaj.

3. Wesołe owoce Hipp – podobnie jak Babydream – ekologiczne, bio, hipsterskie i w ogóle najlepsze ;) Dwa pociągnięcia i owocków nie ma, ale za to jaka radocha! Mamy zawsze kilka smaków i zawsze, przezawsze musimy dać młodemu „wybór” pokazując mu wszystkie dostępne kolory. Jeśli próbujemy mu dać pierwsze lepsze kręci głową i czeka aż zaprezentujemy mu całą gamę :) Owocki w promocji tutaj.

4. Wafelki ryżowe Hipp – pierwsza przekąska zjadana samodzielnie. Co prawda już się przejadły i Bakiemu i nam, ale mam do nich sentyment. Oczywiście bio, eko, hipster :) Wafelki w promocji tutaj.

5. Lego Duplo – szał, istny szał! Ulubiona zabawka Bakusiątka. Jest Ko-Ko, jest Uuu, jest Meee. A oprócz tego masa czasu dla rodziców bo jak Pączek zaczyna się nimi bawić „znika” nawet na pół godziny! Lego w promocji tutaj i tutaj.

6. Inhalator Pingwinek – kiedyś Wam go pokazywałam. Nieco inny model ale idea ta sama. Pożyteczne z przyjemnym. Dla Mateigo kawał dobrej zabawy, dla rodziców ułatwione inhalowanie. Używamy nawet wtedy, kiedy Mati jest zdrowy. Tak dla … hecy :) Pingwinek w promocji tutaj.

7. Owieczka z bijącym serduszkiem Chicco – nie jest jeszcze naszą ukochaną i sprawdzoną zabawką bo dopiero do nas idzie. Ale Mati jest tak przytulaśnym dzieckiem, że musiałam mu ją kupić. Są też misie i zajączki, ale uznałam, że gdyby nam się urodziła dziewczynka… owieczka będzie jak znalazł :) Miś – brat owieczki w promocji tutaj.

Hity Malucha 1