Bakuś w wersji gangsta i… boczek :)

Bakuś w wersji gangsta i… boczek :)

Jedliście kiedyś babeczkę z boczkiem? Brzmi strasznie prawda? Ja też byłam przerażona kiedy w ostatnią sobotę zostałam poczęstowana takim wynalazkiem. Przeraziłam się tym bardziej, że smakowało niebiańsko! I o karmelizowanym boczku z nutką whisky myślę bez przerwy :) Sprawcą tego wszystkiego jest dwójka wybitnych blogerów kulinarnych, których mieliśmy przyjemność odwiedzić na evencie organizowanym przez Dom Development.

Ciekawa jestem czy poznacie tych państwa :) Mała podpowiedź:

Ten Pan, to największe –> JAJA W KUCHNI <– jakie znam :)

Ta  Pani rzuciła pracę, żeby robić –> CIASTKA Z KREMEM <— :)

Zapraszam na małą fotorelację z tego PRZEPYSZNEGO DNIA #omnomnom <3

Dom Development! Proszę o więcej takich smakowitych eventów!!!

Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (13) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (6) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (9) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (10) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (16) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (17) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (18) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (4) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (5) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (1) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (2) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (7) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (11) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (19) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (21) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (20) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (14) Bakuś Palladium Jaja w Kuchni (3)

Jak pewnie zauważyliście, naczelnym gadżetem naszej sesji były okulary :)

Bakuś – Babiators —>TU <—

Bakusiowa Mama – Ray Ban

@Jaja w kuchni – Ray Ban

@Ciastka z kremem – Etnies

AAA!!! TankTop Bakusiątka to wyjątkowy egzemplarz „Letniego Lansu” od Ojtyty uszyty specjalnie dla naszego małego gangsta :)
—>ZOBACZCIE GO TU<—