5 tajnych sposobów na „zrobienie” dziewczynki

5 tajnych sposobów na „zrobienie” dziewczynki

_DSC4114

Zdradzę Wam, że kiedy zobaczyłam ten obrazek motyle w brzuchu rozmnożyły mi się z prędkością światła. A kiedy patrzę na to zdjęcie fruwają tam jak szalone! Jest pięknie. Już jest połowa „układu idealnego”. Jest starszy braciszek. Pora na młodszą siostrzyczkę. Ja wiem, że Wam przynudzam już trochę, ale o czym mam pisać skoro w głowie jedna myśl?

Obserwowałam ukradkiem mojego znajomego podczas naszego ostatniego spotkania. Jaki to balsam dla duszy oglądać relację kochającego ojca z jego ukochaną księżniczką. Nie mogłam oderwać od nich oczu! No coś pięknego… Nie umiem jeszcze dobrze opisać tego słowami. Może Wy mi pomożecie? Dla mnie ojciec z synem to obraz nauczyciela i jego małego odpowiednika. Ojciec patrzy na swojego syna z dumą, szuka w nim siebie samego sprzed lat. Ojciec z córką to obraz troskliwego mężczyzny, zakochanego w swojej małej kobietce. Widzący w niej wszystko to co kocha bezgranicznie w swojej żonie. I pomimo tego, że kocha swoje dzieci tak samo, ja zauważam różnicę w okazywaniu tej miłości. I właśnie ta różnica jest piękna! Posiadanie dzieci obydwu płci (sry, ale ja tej trzeciej – „konczitowatej” nie uznaję) musi być czymś niezwykłym.

Uznaliśmy z Maćkiem, że będziemy walczyć do oporu. Wiadomo – będzie co Bóg da, ale nie ukrywam, że trochę się zaznajamiam z miejscowymi (czyt. internetowymi) gusłami, które pomogą nam „ulepić” dziewczynkę :)

No spójrzcie tylko na tego małego mężczyznę! Urodzony starszy brat!

Przedstawiam więc moją „dziewczyńską ściągawkę”. Podejrzewam, że sporo z Was jest aktualnie zainteresowana tematem więc częstujcie się :)

–> Dieta bogata w wapń i magnez.

–> Jako, że jest przed 22:00 użyję szyfru, żeby nie oburzyć audytorium. Uwagaaaa – „prace budowlane” przed owulacją!

–> Dobra wiadomość dla facetów – nie starajcie się za bardzo. Orgazm kobiety nie jest wskazany. Zmienia środowisko (sami wiecie gdzie) z kwaśnego w zasadowe a to bardziej sprzyja chłopcom niż dziewczynkom.

–> Jak twierdzi Satoshi Kanazawa (psycholog ewolucyjny O_o) piękni ludzie częściej mają córki. Najlepiej więc zadbać o swoją facjatę domowymi sposobami a w razie kolejnego chłopca umówić się na spotkanie z doktorem Szczytem.

–> Sposób Baby Iwąki: w trakcie „robót” wskazane aby mężczyzna był w berecie. Dodatkowo powinien gwizdać… Podobno w moim przypadku pomogło O_o.

Słuchajcie… żarty żartami. Chciałabym tę dziewczynkę jak nie wiem co. Chciałabym mieć taką piękna parkę. Marzę o tym. Ale w tych wszystkich szalonych wyliczeniach i próbach najważniejsze to nie zapomnieć o zdrowym rozsądku. I tak naprawdę… „ważne, żeby było zdrowe”. I na to mamy olbrzymi wpływ wykonując terminowo odpowiednie badania, stosując zbilansowaną dietę (nie za dwie osoby a dla dwóch!), chroniąc się przed niepotrzebnymi źródłami stresu (to wbrew pozorom bardzo ważne!).

_DSC4083

_DSC3955_DSC3943
_DSC4110

Pssssst! Nikolettę Cesarzową Internetu możecie podglądać na jej blogu! Optymistycznie.eu (Taaaaka dumna jestem!)_DSC4096