A gdzie czerwona kokardka? – Zabobonowe TOP 5

A gdzie czerwona kokardka? – Zabobonowe TOP 5

Idę z Bąblem na spacer. Sąsiadka pod blokiem podchodzi do wózka żeby trochę nad nim „poaciupciać”.

– A ciu ciuuu, a ciu ciuuuuuu. Piękny synek! Ale gdzie czerwona kokardka?

– Pani Zosiu ja w takie gusła nie wierzę. A co mi taka kokardka da…

– Ooooj niedobrze, niedobrze. Strzeżonego Pan Bóg strzeże!

I do kościółka na mszę za chwilę Pani Zosia pogoni, ale zanim przejdzie przez ulicę pech będzie chciał, że kot czarny jej przebiegnie drogę więc trzy razy splunie przez lewe ramię a za prawe sypnie solą, której zawsze dobrze trochę nosić przy sobie na „takie wypadki”. Boszzzz… co za kraj… Czerwona kokardka to mój top of the top tego, co się przez te 4 miesiące dowiedziałam. Podzielę się z Wami moją wiedzą. Może Wam uda się uchronić dziecko przed nieszczęściami. Bo mój Bakunio już na starcie przegrany przez matki ignorancję:

2. Stałam z nim przed lustrem – będzie miał problemy z mówieniem.

3. Nie zakopałam kikuta pępowiny przy uniwersytecie – nie pójdzie na studia. (Ale nam Uniwerek cały w kostce zrobili to jak tu się przekopać!)

4. Pozwalałam żeby ludzie się w niego wpatrywali – wiszą już nad nim uroki.

5. Pozwalałam żeby ludzie dobrze o nim mówili – będzie brzydki i niegrzeczny.

No i co tu teraz począć… No nic… Dziewczyny, dopóki ten mój Szkrabik jest ładny, grzeczny i uśmiechnięty częstuję Was krótką sesyjką, którą zapowiadałam już dawno:)

Zabobony Ciążowe Bakusiowo Adidas HM Reserved (2) Zabobony Ciążowe Bakusiowo Adidas HM Reserved (3) Zabobony Ciążowe Bakusiowo Adidas HM Reserved (1) Zabobony Ciążowe Bakusiowo Adidas HM Reserved (7) Zabobony Ciążowe Bakusiowo Adidas HM Reserved (8) Zabobony Ciążowe Bakusiowo Adidas HM Reserved (5) Zabobony Ciążowe Bakusiowo Adidas HM Reserved (6) Zabobony Ciążowe Bakusiowo Adidas HM Reserved (9)

Bakuś:

Spodnie – H&M

Koszula – H&M

Koszulka – Reserved

Buty – Adidas Originals

Gość specjalny – urokoodpędzająca Sowa Rózia – BURR

Zabobony Ciążowe Bakusiowo Adidas HM Reserved (4)