5 powodów na TAK dla kombinezonów i rampersów

5 powodów na TAK dla kombinezonów i rampersów

Kiedy nasz bąbel zaczyna się robić coraz bardziej wszędobylski i nieuchwytny mamy dwa wyjścia z tej sytuacji. Możemy przykleić mu rączki do łóżeczka tak jak na poniższym zdjęciu i spokojnie oddać się rozkoszom dnia codziennego (czyt. zmywanie sterty garów) lub ubrać go w najlepszy na tym etapie rozwoju strój i pozwolić mu zająć się samym sobą i… spokojnie oddać się rozkoszom dnia codziennego (czyt. zmywanie sterty garów).

Jak już pewnie dało się zauważyć ja wprost uwielbiam kombinezoniki, rampersiki, pajacyki i wszystko co „całe”:) Dlaczego? Ano dlatego:

1 x TAK –  zamiast kupować spodenki i bluzę mam 2w1. Kombinezon będzie zawsze tańszy od spodenek i bluzy. Dzięki oszczędności na samym wyborze możemy pozwolić sobie na lepszej jakości kombinezonik.

2 x TAK – pozostając przy bluzie i spodenkach. To ważne, szczególnie dla takich maluszków, żeby temperatura utrzymywała się równomiernie. Oprócz tego, że musimy dobrać strój kolorystycznie to rzadko kiedy (nie licząc kompletów) możemy skompletować strój o tej samej gramaturze.

3 x TAK – wy też klniecie (w myślach oczywiście) ściągające się w czasie spaceru bluzy, kurteczki i wszystkie warstwy wystrojonego na cebulkę bejbiczka? Kiedy już miliardy warstw znajdą swoje miejsce tam gdzie im się zamarzy mamy pięknie wyeksponowane plecki dzieciaczka w samym bodziaku. A w rampersiku problem znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki:)

4 x TAK – kiedyś już Wam pisałam o tym, że serce mi się kraja kiedy widzę dzieciaczki wystrojone w dżiny z twardymi paskami albo ledżiny z cienkimi gumkami wpijające się  w brzunio. Rampers daje mojej mojemu sercu chwilę wytchnienia:) Nie ma NIC wygodniejszego dla dziecka jak strój, który trzyma się na jego rączkach i nóżkach a nie brzuszku. W szczególności podczas podróży w foteliku czy nosidełku.

5 x TAK – nie ma się co oszukiwać. Body ściska pieluszkę i nie jest niczym fajnym podczas snu. Małe dziecko tak samo jak my potrzebuje odrobiny wytchnienia dla ciałka podczas snu. Co prawda prezentowany przez Bakusia rampers nie nadaje się do spania, ale niżej wrzucę Wam przykłady rampersów, które idealnie sprawdzą się jako zamiennik body czy piżamki (z gumką na brzuszku o zgrozo) podczas cieplejszych nocy.

Kilka przykładów różnych rampersiątek możecie zobaczyć poniżej:

Chcecie cieńszy rampersik? Cienki z tukanami np. tutaj

Lubicie WĄSY? Obejrzyjcie tutaj

A może wersja letnia w żyrafki dla prawdziwej damy? tutaj

Paryż. Londyn NY w jednym:) tutaj

I moje ukochane najpiękniejsze grochy z kołnierzykiem (JA CHCĘ CÓRECZKĘĘĘĘ!!!) tutaj

Rampers Kombinezon Mini Rodini Bakusiowo Wygodny Strój Dla Dziecka Blog Moda Dziecięca (8) Rampers Kombinezon Mini Rodini Bakusiowo Wygodny Strój Dla Dziecka Blog Moda Dziecięca (9) Rampers Kombinezon Mini Rodini Bakusiowo Wygodny Strój Dla Dziecka Blog Moda Dziecięca (10) Rampers Kombinezon Mini Rodini Bakusiowo Wygodny Strój Dla Dziecka Blog Moda Dziecięca (11) Rampers Kombinezon Mini Rodini Bakusiowo Wygodny Strój Dla Dziecka Blog Moda Dziecięca (6) Rampers Kombinezon Mini Rodini Bakusiowo Wygodny Strój Dla Dziecka Blog Moda Dziecięca (5) Rampers Kombinezon Mini Rodini Bakusiowo Wygodny Strój Dla Dziecka Blog Moda Dziecięca (4) Rampers Kombinezon Mini Rodini Bakusiowo Wygodny Strój Dla Dziecka Blog Moda Dziecięca (12) Rampers Kombinezon Mini Rodini Bakusiowo Wygodny Strój Dla Dziecka Blog Moda Dziecięca (3) Rampers Kombinezon Mini Rodini Bakusiowo Wygodny Strój Dla Dziecka Blog Moda Dziecięca (2)

Rampers Kombinezon Mini Rodini Bakusiowo Wygodny Strój Dla Dziecka Blog Moda Dziecięca (1)