O tym jak Łoś SuperKtoś zakochał się w Głodnej Gąsienicy:)

O tym jak Łoś SuperKtoś zakochał się w Głodnej Gąsienicy:)

Nasz Mały Łoś SuperKtoś poznaje świat z nowej perspektywy. Wszystkie niedostępne do tej pory skarby z kanapy (piloty, telefony, aparaty) nagle ma w zasięgu ręki. Jak na dziką, leśną zwierzynę przystało podczas swoich polowań jest bardzo czujny. Do obserwacji wykorzystuje swój wszechogarniający rzeczywistość, nigdy niezawodzący Kąt Oka:)

x2 Bakusiowo Blog Moda Dziecięca Boska's Teddies Tuliluli (1)Tym razem udało mu się upolować kolejną zdobycz. Hmm… dziurawą książkę?!?!?!

OSZUKALI MNIE! BANDA ZŁODZIEI, POLSKICH DECYDENTÓW…

Ale zaraz zaraz… te dziurki są dość intrygujące…

Bakusiowo Blog Moda Dziecięca Boska's Teddies Tuliluli (9)

Bakusiowo Blog Moda Dziecięca Boska's Teddies Tuliluli (8)

Żarty żartami, ale to co się u nas wyprawia z tą książką przeszło moje najśmielsze oczekiwania:) Bardzo głodna gąsienica jest ostatnio naszym hiciorem książkowym. Doszło do tego, że interesowała go bardziej niż żółto-czarny pasek od aparatu, który królował nad wszystkim:) I wiecie co? Cieszy mnie, że na ryku powstała aktualnie taka konkurencja pomiędzy wydawcami książek, że muszą się prześcigać w dodawaniu puszków, wycinaniu dziurek i innych cudów na kiju po to tylko, żeby ich książka była ciekawsza od reszty. To działa! Nawet taki szkrab jak nasz Łoś SuperKtoś jest nią żywo zainteresowany.

Bakusiowo Blog Moda Dziecięca Tuliluli Boska's Teddies Głodna Gąsiennica (6)

Bakusiowo Blog Moda Dziecięca Tuliluli Boska's Teddies Głodna Gąsiennica (5)

Wiecie co jeszcze jest wyjątkowego w tej książeczce? Doczytałam to dopiero po czasie. To jest KSIĄŻKA DLA NIEJADKÓW:) Serio Serio:) Nasza Bardzo Głodna Gąsienica przegryza się przez masę pyszności. Na początku są owocki, a później porzuca dietę i jedzie już ostro z koksem:) Jest kawałek tortu, jest kiełbasa, kawałek sera, lody, lizak. Po takich obrazkach każdemu zachce się coś rzucić na ząb. No właśnie – mamy z pociążowymi kilogramami – dla Was ta lektura nie jest wskazana:) Sprawdziłam na sobie:)
x2 Bakusiowo Blog Moda Dziecięca Boska's Teddies Tuliluli (3)

x2 Bakusiowo Blog Moda Dziecięca Boska's Teddies Tuliluli (2)

Jako, że książeczka jest o gąsieniczce łatwo się pewnie domyślić, że morał też jest piękny i pouczający dla dziecka-niejadka. Dzięki jedzeniu gąsieniczka wyrosła na piękneeeeeego motyla. Ludzie… podniecam się tą książką jak głupia, ale wyobrażam już sobie reakcje Bakiego, kiedy będzie bardziej kumaty i wyobrazi sobie, że on też będzie taaaaaaki piękny:)

Jest też druga strona medalu. Musimy jeść rozważnie i nie wszystko co znajdziemy na swojej drodze bo będą nas bolały brzuszki:) Tak drogie mamy, to się tyczy chyba bardziej nas – starych i głupich, mających nadzieję, że akurat ta paczka ciastek „pójdzie w cycki”:)  Bardzo Głodna Gąsienica do nas też chce przemówić:)

No i ostatnia z zalet zwykłej-niezwykłej książeczki: Książka UCZY przez duże U. Uczy liczenia (każdy z owocków możemy policzyć oddzielnie, kartki zwiększają się wraz z ilością zjedzonych owoców), uczy dni tygodnia (każda karta jest przeznaczona na inny dzień tygodnia), uczy nazw jedzonka.

Tak pomyślanej książeczki nie widziałam już dawno. Wiecie, że nie zajmuję Wam gitary czymś bezsensowym. Mogłabym się w tym poście zachwycać strojem naszego Łosia SuperKtosia, ale uważam, że na tą pozycję trzeba zwrócić uwagę. No i kosztuje baaaardzo niewiele:) Są dwie wersje. My mamy dużą bo lepiej było ją widać na zdjęciach. Do kupienia —> TU. 

Jest też mała wersja, ale chwilowo jej nie ma w wydawnictwie.
Gąsieniczki się produkują. Dam Wam znaka jak się pojawią.

Bakusiowo Blog Moda Dziecięca Tuliluli Boska's Teddies Głodna Gąsiennica (3)

Bakusiowo Blog Moda Dziecięca Tuliluli Boska's Teddies Głodna Gąsiennica (1)

Bakusiowo Blog Moda Dziecięca Tuliluli Boska's Teddies Głodna Gąsiennica (4)
Bakusiowo Blog Moda Dziecięca Tuliluli Boska's Teddies Głodna Gąsiennica (2)

Bakuś:

Rampers – Boska’s Teddies

Książeczka – Eric Carle „Bardzo głodna gąsienica”

Małe – Duże info. Rampers i Gąsieniczka pochodzą z jednego sklepu.
A aktualnie trwa tam konkurs, w którym do wygrania jest sesja zdjęciowa!

Studia Fotografii Niezapominajka chyba nie muszę Wam przedstawiać:)
Wystarczy kupić COKOLWIEK ze sklepu. Zajrzyjcie bo warto.