Znamy płeć drugiego Bakusiątka!

Znamy płeć drugiego Bakusiątka!

Kilka dni temu opublikowałam na Instagramie pierwsze zdjęcie z brzuszkiem, o które tak bardzo mnie prosiłyście :) Takie tam „plusku-plusku” w basenie z bebzolem, na który współbasenowicze patrzyli podejrzliwie, zastanawiając się czy mam tam w środku dziecko, czy efekty obiadowej zachłanności :) Dodatkowo serwowaliśmy im z Maćkiem zmyłki w postaci przynoszonych przez Maćka modżajto, które wyglądały identycznie jak jego… tyle, że już tak fajnie nie smakowały ;) Tacy z nas Bakalarze – Kawalarze :) Ale wiecie co… Wam nie mam serca serwować zmyłek. Prośby o podanie płci liczę już w setkach. Nie mogę nooo. Muszę Wam powiedzieć :)

Płci maluszka jesteśmy pewni na 100% bo już w 10 tygodniu zrobiłam badania NIFTY, które są praktycznie nieomylne. O tym, dlaczego wydaliśmy 2500 zł na te badania, napiszę Wam w oddzielnym wpisie. Na USG genetycznym, które robiliśmy w 13 tygodniu lekarzowi nie udało się rozpoznać płci, bo mały Pączek 2 jest tak niesamowicie rozbrykanym dzieckiem, że właściwie ciężko było cyknąć mu jakąś sensowną fotkę, a co dopiero zajrzeć tu i ówdzie. Ja mojemu lekarzowi się nie przyznałam, że wiem. Zobaczymy, czy trafi następnym razem :)

Kilka dni temu opublikowałam na IG to zdjęcie (w ogóle to wpadajcie do mnie częściej na ten Instagram, bo to jest moje ulubione medium i jestem tam duuużo częściej niż na blogu czy FB, a dodatkowo wrzucam tam też filmiki z naszego dnia, które znikają po 24 godzinach -> czekam na Was TUTAJ), no ale wracamy do zdjęcia:

No dobra już dobra! Macie ten brzuch! ???? Co prawda męska część audytorium rozczuli się raczej nad tym co ponad brzuchem, ale już się do tego zdążyłam przyzwyczaić paradując po plaży w przymałym cyckonoszu ???? Dobrze, że zabrałam jeden awaryjny stanik od kostiumu, który był jeszcze chwilę temu za duży… cholera jasna, toż to końcówka 4 miesiąca dopiero, a nie 8!!! Najlepsze jest to, że przytyłam dopiero 1,5 kg. I tym razem chyba serio poszło w cycki! Marzenia się spełniają ????❤️???? No dobra, a tak serio serio serio to pozdrowienia od naszej dwójki ????Ja płeć już znam. Jak Wy obstawiacie? Ostatnio dostałam wiadomość od jednej z dziewczyn o następującej treści: „Nie obraź się, ale chyba będzie dziewczyna” ???? Nosz k*%$?! spróbuję się nie obrazić, ale serio wyglądam aż tak koszmarnie? ???? Biedny @em.bacalage … Czekał chłopina do mojej 30 bo mu powiedzieli, że żona po 30 rozkwita… 30 wybiła a tu klops… a raczej… PASZTET ???? ______________________________ #instamatki #instamama #instagirl #polishgirl #polskadziewczyna #rodzew2018 #16tc #vacation #pregnant #pregnantbelly #pool #swimmingpool #motherhood #motherhoodunplugged

Post udostępniony przez ⓑⓐⓚⓤⓢⓘⓞⓦⓞ (@pixelsonfire.pl)


Zapytałam jak obstawiacie, dziewczyna czy chłopak? Spodziewałam się podzielonych głosów. No bo wiecie, jedna stwierdzi po kształcie brzuszka, inna miała sen, jeszcze inna przeanalizuje worki pod oczami i ziemistość cery. Zawsze można trafić tak, albo tak. Ale nie! Ankietowane i na IG i na FB w miażdżącej przewadze postawiły na dziewczynę. Jak myślicie, trafiły? Nosz kurdę trafiły no! Jestem w totalnym szoku, ale zgadłyście :) Do Bakusiowego teamu dołączy dziewczynka!

Także ukochane moje cioteczki, szykujcie się na ostateczne zalanie bloga różem i falbankami :) Kurczę… trochę temu wszystkiemu nie dowierzam. No bo wiecie… chłopcem już w ciąży byłam. Mamą chłopca już jestem. Wiem z czym to się je, jak to wszystko wygląda. Wiem co to Zygzak McQueen, Psi Patrol i Supastrajkez czy jak im tam. Jestem przyzwyczajona do widoku resoraków na półkach, do zabawy w korek i wypadek, do czytania książeczek o Żeglarzu Sindbadzie i Rycerzach co to walczą ze smokami. Jadąc samochodem zwracam uwagę na wszystkie dźwigi i kopary, a w sklepie kupuję dresy, czapki z daszkiem i milion kolejnych butów sportowych. A teraz? Co ja wiem? Co ja zrobię? Matko jedyna toż to zaczynanie od nowa jest no! Cieszę się, przeogromnie się cieszę, ale mam też taki dreszczyk emocji jak przed pierwszym dzieckiem. No bo niby będzie tak samo, ale jednak inaczej…

Dziewczyny! Musicie mnie wyedukować! Zaczynam tę przygodę od nowa :)