„Wspomnienia, to najważniejsze co nam pozostaje…”

„Wspomnienia, to najważniejsze co nam pozostaje…”

„Wspomnienia, to najważniejsze co nam pozostaje…” to wzruszający cytat z, zaskoczę was, Sunrise Festival wypowiedziane lata temu przez wieszcza narodowego … DJ’a Krisa :) Są tu jakieś mamy, które szalały w tych czasach na dyskotekach? Ja mam rękę wysoko w górze :) No właśnie… i co mi z tych szalonych wspomnień młodości kiedy nie mogę obejrzeć nawet jednej fotki z tego czasu. Cyfrówka dawała z jednej strony możliwości „zapamiętania” każdej chwili sekunda po sekundzie, ale dysk twardy w laptopie umiejętnie każdy z tych obrazów wyrzucał ze swojej pamięci. I pewnie na starość coś tam błyśnie w głowie kiedy będę czytała ten wpis. Tylko tyle…

Nauczona kilkoma przykrymi doświadczeniami obiecałam sobie, że nie pozbawię się wspomnień i będę namiętnie drukować wszystkie foty z ważnych i tych mniej ważnych chwil. Na półkach stoi szereg albumów zapełnionych fotkami i pustych czekających na zapełnienie kieszonek.

Od kilku miesięcy mam też coś pięknego co moim zdaniem deklasuje najgrubsze albumy. Fotoksiążka. Jakiś czas temu rozdawałam Wam zniżki na takie cudeńka. Ten link działa dalej. Za symboliczną kwotę możecie zrobić sobie i bliskim najpiękniejszą pamiątkę. PRINTU oferuje masę możliwości: książki duże, średnie, małe, w twardych, miękkich, płóciennych oprawach itd. Z resztą kliknijcie tutaj Poznacie szczegóły :)

My zamówiliśmy sobie dwie książki: pamiątkę z naszego ślubu i pierwszą część wspomnień o naszym Bakusiątku. Wczoraj w końcu znalazłam chwilkę żeby zrobić im parę fotek i pokazać Wam jak pięknie można „zapamiętać” ważne dla nas chwile.

 

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (1)

 

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (2)

Mozolnie zabierałam się do pracy. Miałam masę zdjęć, nie chciało mi się ich przebierać. Ale kiedy usiadłam w końcu do „roboty” nie mogłam się oderwać od komputera. Fotoksiążka moim zdaniem to coś o niebo fantastyczniejszego niż zwykły album ze zdjęciami. Tu możecie zobaczyć nasze wspomnienie ślubu i wesela i nazwaną przeze mnie pierwszą część wspomnień o Matim czyli MATI #1.

W planach mam jeszcze:

 • Naszą sesję ślubną
 • Chrzciny
 • Pierwsze Urodzinki
 • Kontynuację cyklu MATI czyli MATI #2, MATI #3 itd.
 • Pierwsze wspólne wakacje

Będę Wam pokazywała to co zrobię tu na blogu. Pozostaję przy Printu i nie zmieniam ich za żadne skarby świata. Książki będą zawsze w tej samej tonacji, zawsze w tym samym wykonaniu, formacie.

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (12)

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (13)

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (14)

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (15)

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (17)

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (16)

Co lepsze? Fotoksiążka czy album? Moim zdaniem zdecydowanie FOTOKSIĄŻKA!

1. Dodając tekst opowiadasz historię. Możesz dowolnie wybraną czcionką na miliardy różnyc graficznych sposobów opisywać każde zdjęcie. Zerknij na naszą książkę ślubną. Zaczęłam od dnia zaręczyn, następnie ważne dla nas części wiersza z zaproszeń, które są dla nas czymś więcej niż tylko słowami.

2. Niestandardowo komponujesz zdjęcia. W zależności od sesji możesz układać je dowolnie. Ja w książce MATI #1 robiłam kolaże z kilkunastu zdjęć z jednej sesji, która pokazuje tylko śmieszne minki małego. Zaraz zobaczysz je niżej.

3. Stać Cię na wydruk na dużym formacie. Czasem piękne zdjęcia portretowe są marnotrwione na odbitkach 10×15. Dopiero rozmiar wydobywa prawdziwe piękno z fotografii. Jedna taka odbitka w salonie fotograficznym będzie Cię kosztowała pół książki :)

4. Ograniczasz koszty. Książki są duuuużo tańsze od albumów ze zdjęciami. Mineły czasy kiedy odbitka kosztowała 30 groszy. Teraz trzeba zapłacić około złotówki za jedno mikroskopije zdjęcie. Hell NOŁ! Wolę książkę.

5. Rodzina nie kradnie Ci zdjęć :) No chyba strony Ci nie wydrą „bo ładna”, „bo zrobię odbitkę i oddam”. :)

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (3)

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (5)

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (4)

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (6)

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (8)

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (9)

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (10)

Printu Fotoksiążka Bakusiowo Blog Album Dziecka Album Ślubny (11)

TO BE CONTINUED… :)

A teraz czas na prezenty:

50zł NA KSIĄŻKĘ DLA WAS tutaj.

KSIĄŻKA O FOTOGRAFII DZIECIĘCEJ (+RABAT 30%) tutaj.