SŁONIOVE LOVE

SŁONIOVE LOVE

Z cyklu „ove love” jedziemy tym razem z motywem słonika:) Szukałam słoniowego ręczniczka bo wydaje mi się, że kiedyś widziałam taki fajny szary z wieeeeelkimi uszkami, ale już gdzieś przepadł:( Znalazłam tylko taki za 200zł, ale sorrrrrrry… nie wierzę, że jakikolwiek ręcznik jest wart 200zł. Nie dajmy się zwariować:)

Moje Słoniove Love tadaaaaaaaaam:)

Słoniove LOVE comp

 

1. Talerzyk z kolekcji JUNGLE – dostępne są jeszcze kubeczki i miseczki. Są PRZEPIĘKNE i obłędnie kolorowe. Dla niekoniecznie przekonanych do słoników podpowiem cicho, że jest całe zoo:) Do kupienia np. —> TU.

2. Lusterko słonik do obserwacji dziecka w samochodzie – co prawda mamunia jeździ z tyłu z Bakusiątkiem, ale tatuś cierpi kiedy nie widzi synka:) Idealne rozwiązanie. Słonik do kupienia np. —> TU.

3. Książeczka Elmer i Róża – nadszedł czas i na nas:) Mały kocha kolorowe książeczki. Kiedyś Wam nagram jak piszczy z radości:) Byłam tym przerażona na początku, ale teraz już wiem, że to szczyt jego podekscytowania:) Najniższą cenę wszystkich Elmerów znalazłam —> TU.

4. Kombinezonik Mini Rodini – przyznaję się bez bicia. Do specjalnych fanek Mini Rodini nie należę. Motywy nie podobały mi się do tej pory. Jednak słoniami jestem zachwycona! Niedługo zobaczycie w nim Bakusiątko:) :) :) Obłędny kolor, obłędny motyw. Ja jestem „za”. A Wam jak się podoba? Są jeszcze bluzy, spodnie, spodenki. Zajrzyjcie —> TU.

5. Paputki Zutano – mój kolejny hit. Pokazywałam Wam już je przy okazji wpisu o niekapkach. Są czadowe! Szczególnie dla smerfików, które nie lubią butków a ja niestety zaczynam obserwować właśnie takie zachowania u małego:( Pamiętacie wpis z Etniesami? (TU) cały czas jeden but w buzi:/ A co lepsze, do paputków możecie dobrać piękny pajacyk, body, czapeczkę. Ja je uwielbiam. Do kupienia —> TU.

Słoniowych gadżetów jest jeszcze maaaasa, ale ja chciałam Wam pokazać te nasze sprawdzone. A może Wy macie coś do polecenia? Dzielcie się:) :) :) Nie zostawiajcie tej wiedzy tylko dla siebie;)

Dziewczyny, niedługo pingwinkove love i różowe love. Mam sporo pomysłów, ale może macie jakieś specjalne życzenia co do naszych zbiorówek? Dawajcie znaka. Będę działać;)