13 zabawek za 39zł średnio! #PREZENTOWNIK 2020

13 zabawek za 39zł średnio! #PREZENTOWNIK 2020

Mamy to!!! W tym roku najwcześniej jak się dało :) Od wczoraj, w PEPCO nowa gazetka a my z naszym prezentownikiem wjeżdżamy ekspresowo więc mam nadzieję, że traficie na duuuże zapasy :) Na końcu wpisu podam Wam linki do zeszłorocznych wpisów. Zajrzyjcie do nich przed zakupami bo MASA tych zabawek, które pokazywałam Wam w ubiegłych latach nadal jest w PEPCO dostępna :)

I tak jak zawsze zapraszam Was do oznaczania Waszych Pepcowych zdobyczy hashtagiem #InspiracjepPepco  i pobrania aplikacji PEPCO (tutaj link) żeby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami iiii… JEDZIEMY DZIEWCZYNY Z TYM KOKSEEEEM :)

wóz strażacki ze światłem i dźwiękiem (w zestawie kask) – 40zł

O proszę – nawet Milenka znalazła jego zastosowanie :)
Absolutny hit całego prezentownika – lalka Glossy Bossy z dodatkami za 30zł
Jest duża. Jest śliczna. Zginają jej się ręce i nogi… nie no… wypas :)

Nawet portrecik matka lali strzeliła, tak się zakochała w niej :) No bo błaaaagam! 3 dychy?!
Piesek chodzący na smyczy za 40zł (jest jeszcze kotek)
Słodziak :)
Najlepsza zabawka z całego zestawienia zdaniem Matiego :) Tor świecący w nocy :) 30zł
Właśnie słyszę, jak babcia próbuje pogodzić Matiego i Milenkę, bo obydwoje chcą żeby tor był „MÓJ” :)
W ubiegłych latach pokazywałam taką tablicę z częściami do samochodu. Teraz jest dostępna taka z Peppą – Milenka pół sesji bawiła się tylko tą zabawką :) 39,99zł

O kasę była wojna nie z tej ziemi więc jak tylko puszczę wpis, jadę do PEPCO po kolejną, w wersji różowej bo okazuje się, że i jedno i drugie chce się bawić kasą w tym samym momencie :) 60zł
Jest dźwięk przeciągania kartą i skanowania produktów. Kasa wysuwa się automatycznie… szacunek… za 6 dyszek serio :)
A tu prezencik dla najmłodszych – kostka edukacyjna za 40zł
To jest słuchajcie sztos – mamy już od roku taki zestaw, ale trochę nam się wybrakował więc tu pokazuję nowy – Mati super sobie z tym radzi już od 6 roku życia – cena 50zł
Pianinko z Psim Patrolem (jest jeszcze takie ze Świnką Peppą) – 50zł

Magi Cube – ja wiem, że te klocki są przez swoją cenę bardzo kontrowersyjnym tematem. Pierwsze zestawy, które publikowaliśmy na blogu 3 lata temu wychodziły po 10zł za jeden klocek, ALE to są klocki, którymi moje dzieci bawią się CODZIENNIE. I jedno i drugie. Jestem wieeeelką fanką Magi Cube. A tutaj mamy jednak „pepcową cenę” bo klocków mamy 5 z ich koszt to 29,99zł czyli biorąc pod uwagę ceny standardowe (i to bez licencji bajek, tak jak tutaj – Psi Patrol) SERIO SIĘ OPŁACAJĄ :)

Zuzanna to pierwsza z lalek tego typu, które kupiłam Milence. Weszła już w ten etap „lalkowo-księżniczkowy” :) Pod choinkę planujemy jej kupić domek dla lalek taki z prawdziwego zdarzenia więc Zuzanka będzie miała już niedługo gdzie mieszkać :) Cena prześmieszna… 30zł za cały zestaw :)

Hit totalny – trochę pomieszałam zestawy bo Milenka kazała mi otworzyć dwa jednocześnie (musimy ją zrozumieć, to jej pierwszy „świadomy” prezentownik w życiu :) Za 29,99 mamy te wszystkie garnuszki, które są w mocnym, różowym kolorze. Filiżanki są z drugiego zestawu ze zlewem kuchennym.

TYM ZLEWEM :) Kosztuje 50zł i jest TOTALNYM SZTOSEM :) Milenka się nigdy tego nie dowie bo Maciek by nas zabił za rozlewanie wody po chacie, aleeee do tego zlewu się wlewa wodę i ona krąży między kranikiem a podstawą (zlewik ma korek). Mega, mega zabawka! Mati sam się nią bawi :)
Nawet bez wody jest czad – Milenka po prostu udaje, że leci :) Ale czuję, że kiedy dzieci dowiedzą się, że woda może polecieć naprawdę, będę goniła po drugi tak samo jak dzisiaj po kasę :)

UUUUUFFFF MAMY TO! Jak ja kocham przygotowywać dla Was te prezentowniki! Czuję się jak prawilny pomocnik Świętego Mikołaja :)