21 ubranek za 11 zł średnio! (te ceny to jakiś kosmos!😍)

21 ubranek za 11 zł średnio! (te ceny to jakiś kosmos!😍)

Mamy to! Do sklepów Pepco, w całej Polsce, wjechała kolejna kolekcja ciuszków dziecięcych sygnowana twarzą Baku Matki :) W sumie to bardziej twarzą Myszki Mickey i Minnie, ale jeśli widziałyście już aktualną gazetkę w Pepco wiecie o co chodzi :) Jak zwykle super jakość i printy w nawet nie powiem, że rozsądnej cenie tylko SZTOSOWEJ CENIE! No bo ja się zapytowuję uprzejmie: gdzie znajdę bawełniane bluzeczki i bodziaki za dyszkę, albo bawełniane spodenki za 15 zł, dodatkowo z postaciami z Disneya? :)

Standardowo pokazuję Wam to, w co będziemy stroić Milenkę przez najbliższe miesiące i te ciuszki, które powędrują do mojego Tymusia już za tydzień (przyjeżdża do ciociiii nasz słodziak!). I tak jak zawsze zapraszam Was do oznaczania Waszych Pepcowych zdobyczy hashtagiem #InspiracjepPepco i pobrania aplikacji PEPCO (tutaj link) żeby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, zanim Baku Matka zdąży Wam sklecić swoje zestawienie :)

Chyba nie ma co przedłużać. Jedziemy z mięskiem :) Z bawełną znaczy się :P

Spodenki bawełna 100%, cena 15zł

 

Do tego mamy 2 bluzeczki (ta różowa z baskinką to mój totalny faworyt tej kolekcji!) Obydwie 100% bawełny i cena… 10 zł!

 

Możemy też miksować spodenusie z bodziaczkami. Też 100% bawełny i też dyszka za jednego bodziaczka :) No czy one nie są słitaśne?!

 

A tu nasza Pani Modelka w pierwszym zestawie :) I mojej ukochane bluzecze :) W poprzednich kolekcjach była podobna taka z baskinką różowa właśnie. Tak bardzo mi się podobała, że wzięłam milence 3 rozmiary :)

 

Uprzedzam pytania – te klocki też są z Pepco (zajrzyjcie do wpisu z prezentami na Dzień Dziecka) :)

 

Zbliżonko na Minnie :) Milenka jest totalną fanką Myszki Minnie – jak jej pokazałam tą bluzeczkę, zaczęła ją… całować :)

 

A tu zestawik numer 2. Możemy sobie miksować bluzeczki z bodziakami i spodenkami do woli :)

Musiałam wstawić to zdjęcie :) Cała Milenka :) HURAGAN :)
Tutaj coś innego dla dziewczynek. Dla tych mam, które nie zamykają się tylko w różu :) Bluzeczka 10 zł, spodenki 15 zł (i to i to ofc 100% bawełna) :)
I nasza słodzinka w zestawiku :) Super ten żółty nie? Na kolejnych zdjęciach pokażę Wam kokardki z bliska :)

O tutaj macie zbliżenie na to jak się prezentują te słitaśne kokardki. Super nie?
A tutaj ten sam żółty, ale w wersji dedykowanej chłopcom, chociaż powiem Wam, że zastanawiam się czy nie kupić takich spodenek też Milence. Będą pasować do koszulki :) Spodenki standardowo po 15 zł i standardowo 100% bawełny :)
A tutaj bluzeczki 100% bawełny do spodenek. 10 zł za każdą. I tak się patrzę na nie i stwierdzam, że też pasują dziewczynce na spoko :)
I słitaśne bodziaczki :) Podoba mi się ten pomysł „niby-szelek” i już miałam napisać, że żółte body podoba mi się bardziej, ale później spojrzałam na niebieskie i… nie potrafię wybrać faworyta :) I to i to słodziak. I to i to dyszka. I to i to 100% bawełny :)
Kolekcja „misiowa” dla Tymusia. Zaraz zobaczycie ile jest opcji – super je można miksować ze sobą. Tutaj spodenki i bluza (i to i to po 100% bawełny, i to i to po 10zł) :)
To komplet (też 100% bawełny) za 30zł.
I 3-pak bodziaków (3 sztuki za 20 zł), też 100% bawełny :) Wszystko można ze sobą miksować na milion różnych sposobów :)
I dwie bonusowe kurteczki z kapturem i misiem za 50zl – tu wersja chłopięca.
A tutaj wersja dziewczęca w formie płaszczyka. Też za 50 zł :) Cudo, prawda? :)
A NA KONIEC SŁODKOŚĆ DNIA :) TO CO DZIEWCZYNY? DO ZOBACZENIA W PEPCOOO :)