Planujemy Bakusiowe Urodzinki #1

Planujemy Bakusiowe Urodzinki #1

Do Bakusiowych urodzinek zostało nam już bardzo mało czasu. 12 sierpnia to nasz deadline… w sumie deadline nie bardzo pasuje do klimatu urodzin, ale na bank wszyscy rozumieją o co kaman:)

I wiecie co? W tym przypadku liczę na Waszą inwencję i podpowiedzi. Bo jestem zielona. Nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Kogo zaprosić, co dać małemu w prezencie. No wiecie… teraz nie będzie rozumiał, że cos „dostał”, ale za kilka lat kiedy będziemy wspólnie oglądali zdjęcia z Bakusiowych Urodzinek nie chcę usłyszeć, że jestem ble bo poskąpiłam na prezent dla pierworodnego :)

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać coś fajnego. Muszę na szybko, bo dowiedziałam się, że TYLKO DO KOŃCA CZERWCA można wygrać organizację urodzin Twojego dziecka! Zajrzyjcie  —> TU.

No ale wiadomo. Wygrać nie każdemu się uda. I tu znów niespodzianka, bo pomimo tego, że nie wygramy stronka za nas myśli i możemy sobie pobrać większość potrzebnych gadżetów:

1. LISTA RZECZY DO ZROBIENIA —> TU.

2. ZAPROSZENIE NA URODZINKI —> TU.

3. PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI —> TU. 

4. WINIETKI NA STÓŁ —> TU.

5. GIRLANDA URODZINOWA —> TU.

To tylko 5 najfajniejszych moim zdaniem gadżetów. A cały pakiet można ściągnąć —> TU.  Oczywiście wszystko za FREE.

Są też wskazówki (fajne, pomysłowe i niebanalne). A co lepsze, są też propozycje prezentów. Ciocie, wujki, babcie, dziadki… zawsze mają problem z prezentami. Moim zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie podesłania im takiej stronki. Mają przedział wiekowy, wszystko jest pięknie pokazane, opisane.

Możemy na tej stronce dodać do listy prezentów te pozycje, które nam się podobają i rozesłać mailowo. Wiecie jak to działa? Ludzie klikają w to, co chcą kupić rezerwując taki prezent. W ten sposób dajemy trafiony prezent a my możemy sobie szybko stworzyć fajny zestaw. Dla mnie bomba!

No właśnie… proponowane na tej stronce prezenty pochodzą z linii Little People. I coś Wam powiem tak szczerze od siebie. Nie byłam do LP przekonana. Wcale! Nic a nic. Moje dziecko, takie malutkie, przecież ono nie wie co to „ludzik”, co to „konik”, co to „domek”. I pewnie jeszcze chwilkę mu zajmie zanim zacznie to ogarniać. I tu zaskoczenie….

Fisher Price przysłał nam najpierw —> TO.  I dopiero zrozumiałam o co chodzi. Te zabawki rosną z dzieckiem. Są tak stworzone, że bawią czymś zupełnie innym. Aktualnie bawimy się trampoliną, kręcimy kółeczkami, zajadamy się prosiakiem i kaczką. On nie wie, że to prosiak i kaczka, ale widzi coś, co może włożyć do buzi, rzucić tym, nacisnąć itd. A kiedy podrośnie będzie się bawił tą samą zabawką w inny sposób. Dziewczyny, co by nie było to oszczędność pieniędzy. I krzyczcie, drapcie, przeżywajcie, że kolorowe, że plastikowe. A ja Little People uwielbiam i sama mam frajdę!

Ostatnio dostaliśmy jeszcze do zestawu  —> TO, —> TO i —> TOI jestem zachwycona. Wszystkie zabawki można ze sobą połączyć płotkiem, ludki pasują do siebie, każda zabawka ma jakieś funkcje, wydaje odgłosy zwierzątek. No baaaaajka :)

Wiecie co mały ostatnio robi? Usilnie próbuje postawić takiego chłopka – blondynka pionowo tak żeby stał. Wkurza się bo mu nie wychodzi, ale próbuje cały czas. A jak juz traci motywację po setnym razie próbuje chłopkowi odgryźć głowę :) Dziewczyny (i chłopaki) wiecie, że ja Wam czegoś nie polecam jeśli nie jestem do tego przekonana. Little People skradło moje serce. I mam taką małą namiastkę zabawy w domek z dziewczynką, na którą jeszcze sobie troszkę poczekam… no ciut, ciut ;)

Dobra bo się rozpisałam… macie kilka zdjątek z naszego ostatniego „spaceru” z Little People.

Nie zapomnijcie zerknąć na KONKURS —> TU. Si ju on mondeeej :)

Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (5) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (9) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (6) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (12) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (13) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (7) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (8) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (4) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (2) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (3) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (18) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (14) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (1) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (11) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (10)

 I mały backstage, który poczynił mi BT :) Bakusiowa Mama „w pracy” tadam:

Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (15) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (16) Bakusiowo Bakuś Blog Parentingowy Fisher Price Pierwsze Urodziny (17)

 Aaaaaa no i Bakusiowy Look jeszcze nieopisany! Dzisiaj będzie baaardzo prosto:
Jest kilka wariantów kolorystycznych. I jeszcze kilka innych ciuchów do kompletu.

Czapa – Gapula —> TU.

Bluza – Gapula —> TU. 

Spodenki – Gapula —> TU.