Bakuś hasa w ADIDASach

Bakuś hasa w ADIDASach

Znacie takiego Pana jak Jeremy Scott? Zaprojektował dla Adidas Originals meeeeega kolekcję ze słynnymi butkami ze skrzydłami i prze-kolorowe ciuchy. Kto powiedział, że prawdziwy facet nie może wyglądać męsko w kwiatach? Proszę bardzo! Oto przykład najsłodszego mężczyzny jakiego widziałam, który w kwiatach prezentuje się nadzwyczajnie :) Wybaczcie mi mój zachwyt, ale Adidas Originals to pół mojego życia. Pamiętam jak na studiach podeszła do mnie koleżanka i zapytała czy nie pracuję w Adidasie przypadkiem. Przypadkiem nie pracowałam, przypadkiem uwielbiałam tego „tulipanka” i całą oldschoolową otoczkę, którą ze sobą niósł.

Na fejsie padło sporo głosów, że butki są brzydkie… Hmm… Kiedyś mój mąż zachwycał się jakimś modelem Porshe. Ja odpowiedziałam mu zgodnie z prawdą, że ZUPEŁNIE MI SIĘ NIE PODOBA. Wiecie co mi odpowiedział? Że Porshe to klasyk. W Porshe zachwycasz się duszą…

No proste, że złote butki nie są czymś super praktycznym, super standardowym. Ale właśnie o to chodzi. A Adidas jako klasyk wśród klasyków, szef wszystkich szefów, może sobie pozwolić na złote buty ze skrzydłami i to właśnie jest w nim takie za…jedwabiste.

Dzisiaj pokażę Wam propozycję Jeremy’ego Scotta.
Mam też dla Was kilka bardziej „stonowanych” propozycji w zanadrzu więc śledźcie bloga :)

No dobra, co ja tam będę gadała. PACZAJCIE :)

Moda Dziecięca Adidas Originals Baby Bakuś (22) Moda Dziecięca Adidas Originals Baby Bakuś (17) Moda Dziecięca Adidas Originals Baby Bakuś (18) Moda Dziecięca Adidas Originals Baby Bakuś (15) Moda Dziecięca Adidas Originals Baby Bakuś (20) Moda Dziecięca Adidas Originals Baby Bakuś (14) Moda Dziecięca Adidas Originals Baby Bakuś (13) Moda Dziecięca Adidas Originals Baby Bakuś (5) Moda Dziecięca Adidas Originals Baby Bakuś (7) Moda Dziecięca Adidas Originals Baby Bakuś (1) Moda Dziecięca Adidas Originals Baby Bakuś (9) Moda Dziecięca Adidas Originals Baby Bakuś (8) Moda Dziecięca Adidas Originals Baby Bakuś (16) Moda Dziecięca Adidas Originals Baby Bakuś (23) Moda Dziecięca Adidas Originals Baby Bakuś (2)