Patent…

Patent…

Na mój ukochany telefon klnie cała moja rodzina, znajomi, nieznajomi… klnę i ja. Sprawa jest niesamowicie skomplikowana i w moim wypadku nie wystarczy zwykłe „idź i kup nowy” wierzcie mi. A muszę Wam przyznać, że w końcu nastał ten moment i zapragnęłam mieć kontakt ze światem. Postanowiłam więc skorzystać z pomocy mojego ukochanego synka, który załatwił sprawę w trzy sekundy :)

Ojtyty Bakusiowo Nike Gapula Samsung Reserved (5)

Ojtyty Bakusiowo Nike Gapula Samsung Reserved (9) Ojtyty Bakusiowo Nike Gapula Samsung Reserved (10) Ojtyty Bakusiowo Nike Gapula Samsung Reserved (7)

Patent polecam każdej zdesperowanej żoneczce, która nie wie jak przekonać swojego męża do konieczności sprawienia sobie nowego sprzętu. Mam dwie nazwy dla mojego patentu: „sam wziął” i druga nazwa „się wziął i zepsuł” :)

Ojtyty Bakusiowo Nike Gapula Samsung Reserved (8)

Ojtyty Bakusiowo Nike Gapula Samsung Reserved (1)

Ojtyty Bakusiowo Nike Gapula Samsung Reserved (4)

Ojtyty Bakusiowo Nike Gapula Samsung Reserved (3)
Ojtyty Bakusiowo Nike Gapula Samsung Reserved (6)

Dzisiaj krótko. Na sprawdzenie. Jesteśmy w meeeeeeega rozjazdach. Lublin – Białystok – Warszawa – Brok. I tak w kółeczko. A tak bardzo chciałam Wam pokazać nasze piękne ciuszki od Polskiego Ciucha, że postanowiłam napisać mało i nasycić Wasze oczęta pięknym outfitem :) A może już zawsze chcecie więcej zdjęć i mniej tekstu? Bo ja tak się zawsze rozpiszę jak szalonela a w rzeczywistości Was męczę tymi wypocinami coooo? :)

Bakuś:

Czapka – Gapula (klik klik)

Buciki – Nike

Fraczek – Maybe4Baby (klik klik)

Chustka – Reserved Kids

Koszulka – Ojtyty (klik klik)

Spodenki – Gapula (klik klik)