Przepis na najlepsze babskie spotkanie

Przepis na najlepsze babskie spotkanie

Gdzie kobitki czują się najlepiej? Dobrze myślisz – oczywiście, że w sklepie! A co kobitki lubią najbardziej? Znowu bingo! Mazidła, kwiatki i słodkości, of kors. Warszawskie B(L)OGINIE połączyły to wszystko w całość, doprawiły dla smaczku kilkoma innymi atrakcjami i voilà, perfekcyjne sobotnie popołudnie spędziło ze sobą kilkanaście blogujących mam.

Ja oczywiście dotarłam spóźniona bo na swojej drodze napotkałam 193469 przeszkód (standard). Za karę nie wypiłam powitalnej lampki szampana i klęczałam na grochu w kącie, ale dziewczynom szybko zmiękło serce (umiem robić oczy kota ze Shreka) i pozwoliły mi do siebie dołączyć. I tak stałam się B(L)OGINIĄ. I wiecie co Wam powiem? Takie spotkania to naprawdę coś fajnego. Ja byłam zawsze nastawiona sceptycznie do tego typu imprez. Nikogo nie znasz, nie wiesz na ile możesz sobie pozwolić, z kim jak i o czym rozmawiać. A tu niespodzianka! Matki, a tym bardziej blogujące matki to stworzenia o podobnych usposobieniach z mnóstwem wspólnych tematów i bagażem podobnych doświadczeń. Jadaczki nam się nie zamykały nawet na milisekundę.

Marta z Manufaktury Rozwoju zadała nam (dla mnie meeeega trudne) pytanie o to „Kim jestem, kiedy nie jestem mamą.” Dziewczyny z Vipera Cosmetics pokazały nam jak zrobić szybki makijaż, po którym nasze twarze rozkochają w sobie na nowo naszych szanownych małżów, Milka Giemza podpowiedziała jak ukryć dodatkowe kilogramy dobierając odpowiednie ciuchy, a o ogrodzie w słoiku napiszę oddzielny w wpis bo mam zamiar zrobić sobie takie cudeńko, o którym opowiadała Ania z Fajnych Ogrodów. 

To tylko kilka atrakcji, które wypełniły nam sobotnie popołudnie. O wszystkim możecie przeczytać na stronie Eli i Magdy – Mamomoja.pl. A ja zmykam czytać dwa odkrycia czyli blogi moich szałowych sąsiadek: Dwa Plus Cztery i Haart. I to jest chyba najpiękniejsze w takich spotkaniach. Nowe znajomości z ludźmi, którzy rozmawiają z Tobą jak ze starą kumpelą a przy tym inspirują Cię na maksa.

Warszawskie B(L)OGINIE – gratuluję pomysłu, organizacji i czekam na kolejne edycje!

134 2 015 117 180 177 064 Bez nazwy-1 029 076 176 021 168