Kwiaty i paski na ścianach, huśtawka, niebieska komoda czyli NASZ KORYTARZ!

Kwiaty i paski na ścianach, huśtawka, niebieska komoda czyli NASZ KORYTARZ!

Nasz korytarz był nudnym smutnym białym… nie-wiadomo-czym przez 3 lata. Wykańczanie domu to naprawdę żmudny proces. Szczególnie w moim przypadku bo ja jak już się na coś uprę, to nie odpuszczę :) I tak, nie odpuszczałam przez 3 lata mojego pomysłu na… ściany w paski! 

Ogólnie Maciek powinien mi odciąć dostęp do Instagramu bo to stamtąd wynoszę takie dziwne pomysły, bo ja Instagram traktuję jako źródło inspiracji wnętrzarskich, fotograficznych i podróżniczych. I jak już coś mi wpadnie w oko to nie odpuszczę, dopóki nie zrobię tego, co sobie wydumałam :)

A tym razem sobie wydumałam, że korytarz ma być w paski. Biało-szare. O idealnym odcieniu szarości bo przecież skoro na IG wypatrzyłam sobie taki idealny to znaczy, że gdzieś na świecie taka tapeta się znajdzie prawda? No i właśnie Gucio prawda. I kiedy zrozpaczona miałam już się poddać, postanowiłam jeszcze raz dać szczęściu szansę pytając o tapetę. Okazało się, że wcale nie szukałam tego… czego szukałam :) Ale o tym, dowiesz się już z filmu, który zaraz po zdjęciach sprzed metamorfozy Ci tutaj wrzucam :)

PS. Będą tam też różowe piwonie na ścianach, mega klimatyczna, różowa huśtawka i niebieska nowa-stara komoda. Aaaa no i galeria będzie! Serio… korytarz czy klatka schodowa (jak zwał tak zwał) wcale nie musi być nudna. Sama oceń efekt przed i po. Ja jestem zachwycona :) Warto poświęcić chwilę na dopracowanie tych „przechodnich” przestrzeni bo one również tworzą klimat naszego domu i potrafią go totalnie odmienić :)

No więc tak to wyglądało PRZED metamorfozą…

A tak, wygląda PO :) (koniecznie obejrzyj film, bo dopiero w filmie widać kwiaty i huśtawkę :)

Podobało Ci się? Daj nam łapkę w górę ????????

No i koniecznieeee … subskrybuj nasz kanał! ???? http://bit.ly/BakusiowoYT ????

A jak już obejrzysz to wracaj tutaj do nas bo mamy dla Ciebie jeszcze linki do:

KONKURSU, w którym DULUX razem z Matim rozdają farby tablicowe! –> TUTAJ.

Sklepu, w którym zamówisz testery kolorów DULUX –> TUTAJ.

Nasza farba „odporny popielaty” –> TUTAJ. 

Sklepu, w którym znajdziesz nasze naklejki –> TUTAJ i huśtawkę –> TUTAJ.

Sklepu, w którym znajdziesz panele na szuflady –> TUTAJ i lustro –> TUTAJ.