Wygraj remont Twojej łazienki i wakacje dla całej rodziny!

Wygraj remont Twojej łazienki i wakacje dla całej rodziny!

AAA!!! Nareszcie moja kolej :) Nareszcie mogę Cię uroczyście poinformować o tym, że właśnie rusza trzecia (ostatnia) edycja konkursu #wStyluParadyż!!! Muszę przyznać, że to najlepsze nagrody, jakie do tej pory, miałam okazję rozdać na moim blogu, w ciągu całej dotychczasowej kariery!

Tak, tak! NAGRODY, a nie NAGRODA! Bo w tym konkursie oprócz nagrody głównej jest jeszcze nagroda edycji, która być może trafi do jednej z Was.

 

Nagroda główna to metamorfoza Twojej łazienki, przeprowadzona przez Dorotę Szelągowską i wakacje dla całej rodziny, na które Ceramika Paradyż wyśle Cię na czas prac!

Nagroda edycji jest równie fantastyczna, bo do wygrania czeka na Ciebie projekt wymarzonej łazienki, 10 000 zł na jej remont i przepiękne płytki Paradyż!

 

Nie wierzysz? A proszę bardzo! Mam wszystko na taśmie :)

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Prosta sprawa!

1.Zrób zdjęcie albo filmik, na którym pokażesz swój styl. Możesz pokazać na nim coś co Cię inspiruje, coś co Ci się po prostu podoba… kurczę! Możesz nawet zrobić zdjęcie sukienki, która Ci się podoba! To już określa w jakiejś części Twój styl :) Możesz zrobić zdjęcie ze swoją rodziną, zdjęcie miejsca, które Ci się podoba… masz pełną dowolność. Zobacz TUTAJ jakie zdjęcia dodawały uczestniczki poprzednich edycji u Lovingit.pl i Whatannawears.com

2.Zdjęcie bądź filmik wrzuć na swój Facebook lub Instagram i oznacz je hashtagiem #wStyluParadyż żebym mogła je odnaleźć. Możesz też dodać je bezpośrednio, na stronie internetowej TUTAJ.

3.Opisując zdjęcie, napisz, dlaczego to właśnie Twoja łazienka powinna przejść metamorfozę.

 

Nie zapomnij udostępnić tego wpisu i zaprosić do zabawy swoje koleżanki!!!

 

 

A jeśli chciałabyś zrobić prezent komuś bliskiemu (mamie, tacie, siostrze, babci, sąsiadce) śmiało! Cykaj zdjęcia, wrzucaj na swój FB lub IG, albo bezpośrednio na stronę internetową TUTAJ.

Konkurs trwa tylko do 16 LIPCA! To już ostatnia jego edycja, więc masz jedną, jedyną szansę zawalczyć o swoje marzenia! A właściwie jaka to walka nie? Sama przyjemność :)

 

Gdybym mogła wziąć udział w tym konkursie, wybrałabym jedno z tych zdjęć:

Jaki dałabym opis? Hmmm… Na przykład taki:

Moja łazienka musi przejść metamorfozę #wStyluParadyż, bo chciałabym wydłużyć maksymalnie frajdę z kąpieli mojemu dziecku. A do tego potrzebuję przestrzeni, w której przebywanie, będzie mi się kojarzyło z relaksem, a nie przykrym obowiązkiem :)

 

Proste prawda? :)

 

POWODZENIAAAAA!!!