Różowe nowości do naszej kuchni i jadalni!

Różowe nowości do naszej kuchni i jadalni!

Oglądałaś mój ostatni live na IG? Jeśli tak, na pewno zwróciłaś uwagę na to, że narzekałam na przesyt różowego koloru. Zarzekałam się, że teraz idę w żółty i nie kupię do domu już NIC różowego J Hau, hał! Odszczekuję J Moja miłość do różowych dodatków (szczególnie tych w pudrowym różu) potrwa jeszcze dłuuuugo.

Nie jest tak źle właściwie, bo róż panuje u nas na parterze. Sypialnia to granaty i błękity plus nasza ukochana szarość i biel. Pokój Matiego to kolorystyczny misz-masz, więc oprócz białej bazy, nie jestem w stanie wyciągnąć z tego pomieszczenia jakiegoś innego, dominującego koloru. Natomiast trzeci pokój jest aktualnie naszą graciarnią, w której jedyna czynność życiowa jaką wykonujemy to prasowanie. Wrzucamy w te graty, od czasu do czasu, naszych gości na noc. Ale jesteśmy gościnni nie? J  Ten pokój i przedpokój to ostatnie elementy domu, które zostały nam do wykończenia. I najprawdopodobniej tę biało-szarą bazę przełamiemy w nich żółtym.

No. Więc skoro jednak nasz dom nie jest w całości biało-szaro-różowy to mogę sobie pozwolić na kilka gadżetów pasujących do mojej cukierkowej kuchni coooo? Rozgrzeszysz mnie? J Oprócz różowego szaleństwa mam jeszcze kilka motywów słomkowych, super słoik do miodu i przesłodkie ceramiczne babeczki – obrączki do serwetek J PACZAJ NA TE CUDA!

Misa do pieczenia – upolowana w TK MAXX (podobne ma DUKA)

Gliniane naczynia do piekarnika – upolowane w TK MAXX (podobne ma DUKA)

Słoiczek Kilner na miód – TUTAJ

Foremka do tarty – DUKA

Bieżniki – IKEA

Serwetnik i podkładka pod wazonem – IKEA

Wazon – IKEA

Obrączki na serwetki – upolowane na Vivre (TUTAJ)

Zastawa stołowa w trzech kolorach – IKEA

Wyprzedzam też pytania o LightBoxa w tle – kupisz ją TUTAJ

 

Uff! A kwiaty sprawił mi mój romantyczny małżonek… przy okazji zakupów w Tesco ;)