Galopki Urwisa … || KONKURS

Galopki Urwisa … || KONKURS

Galopki Urwisa – lepszej nazwy nie można było wymyślić. Rozbawiła mnie jeszcze zanim zajrzałam na stronę Bambolo.pl Zajrzałam i zakochałam się w kociętach od pierwszego wejrzenia. Co prawda obawiałam się tego, że spodenki będą krępowały ruchy dziecka. Jakoś od zawsze, kiedy patrzyłam na takie „alladynki” wydawało mi się, że to wbrew pozorom niewygodny ciuch. Nic bardziej mylnego! Bakuś skacze, przewraca się, biega, przewraca się, robi szpagaty, przewraca się… i ani razu nie powiedział: „ukochana matuchno, zdejmij mi te spodnie gdyż me ruchy są przezeń ograniczane”. Ani razu mówię Wam! :P

Znaliście w ogóle Bambolo.pl wcześniej? Przyznaję się bez bicia, że ja nie. A żałuję bo dawno nie spotkałam się z taką jakością wykonania ubranek. Handmade handmade’owi nie równy. Niestety częściej trafiają mi się te gorzej wykonane, albo skrojone tak beznadziejnie, że nie można przecisnąć głowy przez otwór w koszulce albo wcisnąć nogawki na łydkę. Już się nawet zastanawiałam czy może moje dziecko jakieś jest niewymiarowe, ale jakoś z ubrankami z sieciówek nie mam problemów. Wniosek z tego taki, że Azjata lepiej się zna na krojeniu ciuchów na Europejczyka. Może tu nie ma takiego problemu bo ciuszki kroi w rzeczywistości Borsuk? :)

Za galopki i komin ręczę swoim dobrym imieniem. Młody szurał nimi po nawierzchni boiska (której nie umiem nazwać bo to taki niby asfalt, ale guma) i nic się z nimi nie stało! To 100% bambusa. Może dlatego? Ale to nie koniec, bo na stronie Bambolo.pl znajdziecie nie tylko galopki i kominy. Są jeszcze:

I jeszcze jedno cudeńko – ręcznie robione kartki okolicznościowe. Są boskie! Zobaczcie tutaj.

Bambolo Galopki Urwisa Alladynki Spodnie rosną z dzieckiem Blog modowy (3) Bambolo Galopki Urwisa Alladynki Spodnie rosną z dzieckiem Blog modowy (1) Bambolo Galopki Urwisa Alladynki Spodnie rosną z dzieckiem Blog modowy (6) Bambolo Galopki Urwisa Alladynki Spodnie rosną z dzieckiem Blog modowy (10) Bambolo Galopki Urwisa Alladynki Spodnie rosną z dzieckiem Blog modowy (5) Bambolo Galopki Urwisa Alladynki Spodnie rosną z dzieckiem Blog modowy (9) Bambolo Galopki Urwisa Alladynki Spodnie rosną z dzieckiem Blog modowy (2) Bambolo Galopki Urwisa Alladynki Spodnie rosną z dzieckiem Blog modowy (7) Bambolo Galopki Urwisa Alladynki Spodnie rosną z dzieckiem Blog modowy (4)

Kochani zapraszam Was do zapoznania się z PRZEskomplikowanymi zasadami naszego konkursu :) 

Wróćmy do początku mojego wpisu. Napisałam tam, że Galopki Urwisa to najlepsza nazwa jaka mogła powstać.
A może jednak nie? Macie jakiś inny pomysł na nazwanie takich pantalonków? 
Czekam na Wasze pomysły w komentarzach pod wpisem do 27 września 2014.

Autor najciekawszej nazwy wybierze sobie nagrodę spośród trzech dostępnych:

1. Galopki Urwisa (model do wyboru tutaj)

2. Komin + czapka (model do wyboru tutaj)

3. Kocyk (tutaj)

Oprócz komentarza jeszcze jedna mała prośba. Polubicie Fanpage naszego przytulaśnego borsuka?
Zwiększy to Wasze szanse na wygraną :D

Fanpage Bambolo tutaj.

 

POWODZENIA!!!

Bambolo Galopki Urwisa Alladynki Spodnie rosną z dzieckiem Blog modowy (8)

WYNIKI KONKURSU

Kochani, tym razem wygrywająąąąąą POPYLAKI! :)

Dwa plus+ GRATULUJEMY!!!

Czekamy na kontakt pod mailem kontakt@pixelsonfire.pl