Gadżet stulecia!

Gadżet stulecia!

Ostatnio na blogu było sentymentalnie, rozkminkowo, wesoło… no to dzisiaj niech będzie praktycznie :) Mam dla Ciebie coś co tygryski lubią najbardziej: małe, pomysłowe i TANIE. Tylko mi nie mów, że znasz to od zawsze i jestem jakąś kosmitką! Ta da da daaa daaa daaa daaaaaaaam, przedstawiam Ci gryzaczek do karmienia niemowląt!

Toys Rus Gryzaczek z siateczką Abakus Baby (5) Toys Rus Gryzaczek z siateczką Abakus Baby (4) Toys Rus Gryzaczek z siateczką Abakus Baby (9) Toys Rus Gryzaczek z siateczką Abakus Baby (8) Toys Rus Gryzaczek z siateczką Abakus Baby (7) Toys Rus Gryzaczek z siateczką Abakus Baby (10)

Kiedy zobaczyłam gryzaczek  klasnęłam w dłonie. Bałam się już, że umrę śmiercią głodową przy tym małym terroryście! Nie ważne co miałam w rękach: jabłko, ciastko, kawę, twarożek, kiełbasę… wszystko było „omnomnom” i „jami”. A, że nie miałam ochoty oglądać mojego dziecka dławiącego się rezygnowałam z większości posiłków. Dieta cud – 3kg w dół – polecam! Odkąd w naszym domu zamieszkał gryzaczek mogę już spokojnie dawać dziecku jego kochaną kiełbasę i czekoladowe batoniki.

No dooobra, dobra, sprawdzałam Twoją czujność. Tak serio serio to podaję młodemu w tym gryzaczku wszystko co się da (z tego co wolno:)). Jabłuszka, bananki, gotowaną marchewkę… uwielbiam takie małe cudeńka, które dla nas – matek są wybawieniem. Za takie wynalazki powinni przyznawać Nobla! A w sumie to nawet i pokojowego bym wręczyła, bo kiedy młodzież zasysa się przepysznym jabłuszkiem, w domu nagle panuje cisza i błogi spokój.

To może wylistujmy kilka szczegółów dot. mojego cudaśnego wynalazku i spadamy na spacerek :) :

1. Gryzaczek ma wymienne siateczki.

2. Masuje obolałe dziąsełka (tak btw. wychodzą nam dwie górne jedynki! Bakuś wygląda jak mały hipopotam:) )

3. Jest idealny do rozszerzania diety.

4. Zajmuje dziecko jak niejedna zabawka :)

5. A kupisz go np. w Toys Rus (klik).

Nie będę się rozpisywała bo podejrzewam, że wystarczyło Ci już hasło i kilka zdjęć żebyś polubiła nasz gadżecik. Proszę… niech ktoś powie, że go nie znał. Bo się załamię! Dobra, zmykam. To chyba będzie mój najkrótszy wpis w historii. No ale konkret to konkret. Gadżet jest CZA-DO-WY! Polecam!

Toys Rus Gryzaczek z siateczką Abakus Baby (1)Toys Rus Gryzaczek z siateczką Abakus Baby (3)Toys Rus Gryzaczek z siateczką Abakus Baby (2)

 

Bakuś:

Koszulka – H&M

Spodnie – H&M

Koc – Tinuff