52 koszulki/body dla dzieci i RODZICÓW!👨‍👩‍👧‍👦 Nareszcie z polskimi napisami😍

52 koszulki/body dla dzieci i RODZICÓW!👨‍👩‍👧‍👦 Nareszcie z polskimi napisami😍

Zazwyczaj z 5.10.15. pokazuję Ci moje wyprzedażowe łupy. Tym razem mam coś co dopiero w sklepach się pojawiło więc ceny są regularne, ale jak na taki „myk” nadal mega niskie. O jakim myku mowa? Ano o takim, że 5.10.15 wypuściło kolekcję ubrań, dzięki którym nasze dzieci mogą szczycić się tym, że mają ubrania TAKIE JAK TATA, albo TAKIE JAK MAMA :)

Kolekcja Family Concept utrzymana jest w uniwersalnych kolorach, tak, żeby pasowała i „dużym” i małym a dodatkowo humorystyczne hasła na koszulkach (i bodziakach) pasują do siebie logicznie. W sumie różnych opcji jest 52. Ja wybrałam sobie z oferty 4 zestawy, które najbardziej pasują do nas. Całą kolekcję zobaczysz TUTAJ.

Najbardziej podoba mi się opcja „MOJA BRYKA” gdzie tata ma na koszulce samochód, kilkulatek rower a najmłodszy jeszcze „bodziakowi” brzdąc – wózek :)  Jest też DUŻY MAJSTER, MAŁY MAJSTER i … MINI MAJSTER na bodziaku :)

No i idealnie pasujące do sytuacji w naszym domu:  różowa URODZONA SZEFOWA na bodziaku albo koszulce i ZASTĘPCZYNI SZEFOWEJ w wersji dla mamy :) Normalnie wypisz wymaluj hierarchia BAKU FAMILY ;) Ja jeszcze powinnam mieć na koszulce napis „długo, długo nikt i dopiero ZASTĘPCZYNI SZEFOWEJ” ;)

Urodzona szefowa koszulka <<TUTAJ>>

Zastępczyni szefowej <<TUTAJ>>

Cool like mum koszulka <<TUTAJ>>

COOL MUM <<TUTAJ>>

Moja bryka rower koszulka <<TUTAJ>>

Moja bryka samochód <<TUTAJ>>

Mały majster koszulka <<TUTAJ>>

Duży majster  <<TUTAJ>>

A na koniec jeszcze wersja dla całej familii :) 100% super mamy, 100% super taty i nieskończona ilość kombinacji dla 100% idealnych potomków ;) Jest też body, ale wybaczcie… na chwilę stopujemy z produkcją :P Jak dobiję do 35 to się zastanowię… czy się nie ODMŁODZIĆ ;) Teraz wystarczy mi tego narybku tyle ile jest, niezależnie od tego czy wejdzie promka na bodziaki czy nie :P

100% super mamy <<TUTAJ>>

100% super taty <<TUTAJ>>

100% ideału dziewczynka  <<TUTAJ>>

100% ideału chłopiec <<TUTAJ>>