Piękne dekoracje świąteczne po 15 zł średnio! ??

Piękne dekoracje świąteczne po 15 zł średnio! ??

Ze świątecznymi dekoracjami jest tak, że z jednej strony chciałoby się puścić wodze fantazji i postawić w domu i przed nim wszystko to co świecące, błyszczące, grające i… świecące, błyszczące i grające hahaha :) Z drugiej jednak strony… to wszystko co świecące, byszczące i grające jest z nami właściwie tylko przez miesiąc więc niesamowicie SZKODA KASY… Wiem coś o tym…

Co prawda u mnie świąteczne ozdoby z choinką na czele dają czadu już od listopada, kiedy to zaczynamy przygotowywać wszystkie publikacje na grudzień, ale nawet jeśli to są u mnie 3 miechy (ja rozbieram choinkę właściwie na chwilę przed ostatkami) :) nadal nie mam ochoty wydawać na to milionów. I serio rozumiem Cię jak nikt inny… z jednej strony wiesz, że NIE MA CO PRZESADZAĆ, z drugiej, włączasz tego Kevina albo Griswoldów i aż się chce poczuć ten klimacik… albo chociaż zrekompensować sobie brak śniegu :)

Mam na to sposób :) PEPCO :) Zajrzyj tylko pod hashtag #inspiracjepepco – zobacz jaka Ameryka tam się dzieje :) Tutaj zostawiam Ci link do pepcowej apki. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Ale wydaje mi się, że to co najlepsze już się w tym roku pojawiło. I to właściwie już w listopadzie – mam info z pierwszej ręki, bo przez te wszystkie kwarantanny, właściwie jedynym sklepem w jakim się zaopatrywałam w dekoracje do naszego filmu „Mati Sam w Domu” było Pepco w Radzyminie :) Wszystkie koce, poduszki… ba! Większość ozdób na naszej choince to PEPCO :)

Przygotowałam dla Ciebie kilka perełek, które kosztują grosze a robią niesamowitą robotę. Nie ma wyrzutów sumienia, że kupujesz i chowasz na następne 11 miesięcy :)

Zestaw 50 ozdób choinkowych (na odwrocie jest nawet gwiazda) za 15 zł!
Tu wersja w złocie też za 15zł (jest jeszcze taki srebrny zestaw).
Koc z białym misiem pod spodem – mój hit zimy 2020 :) Za 40zł :) I 2 rodzaje poszewek ze skandynawskimi wzorami – szara i czerwona (każda po 10zł)
Złota gwiazda ceramiczna – 15zł
A tu zestaw zapachowy (zaraz pokażę Ci jak wygląda w pudełku bo jest też świetnym pomysłem na prezent) – 20zł
Bombki – metalowe dzwoneczki – kto do mnie nie przyjdzie, dopytuje skąd je mam :) Kupiłam już rok temu w ilości hurtowej – wiedziałam, że będa hitem :) W tym roku wróciły :) Mega wyglądają i na choince i jako ozdoby przy stroikach itp. Koszt takiego woreczka… 15zł :)
A tu już ten zestaw prezentowy-zapachowy za 2 dyszki. Ten czerwony jest o zapachu jabłek z cynamonem.
A ten czarny jest trochę ostrzejszy, mniej słodki. O zapachu przypraw… i miłości :) Też za 2 dyszki :)
Latarenka to właściwie najdroższa rzecz z całego zestawienia. Nie jest z kolekcji świątecznej tylko takiej PEPCO HOME. Kosztuje 50zł ale z tego co widziałam, w ofercie są jeszcze takie fajne latarenki ażurowe po 2 dyszki :)
Kolejny choinkowy hit. Zaraz po dzwoneczkach mam pytania o te pluszowe gwiazdy. Robią niesamowitą robotę. No są GENIALNE po prostu. Mam je od roku, ale widzę, że też wróciły więc daję cynk – 3 takiego gwiazdy kosztują 7,99zł :) Wyglądają na choince obłędnie :)
A tu już klasyk. Zakochałam się w tych bombkach. Szklane, prawilne, czerwone bombki ze złotym brokatem… norrrmalnie jakbym się cofnęła w czasie o jakieś 20 lat. Coś pięknego. Takie cuda trzymają teraz cenę. A w pepco… więcej za mniej :) Cały zestaw za 20zł :)

Dziewczyny mi donoszą „z miasta”, że są jeszcze świetne obrusy po 30zł i kurtyny świetlne po 15zł :) Leć do PEPCO bo serio warto :) Wydasz niewiele, udekorujesz pięknie i choinkę i cały dom, a kiedy wszystko zbierzesz do kartonu na następny rok, będzie Ci szkoda tylko świątecznego klimatu – nie wydanych pieniędzy :)

Wpis jest efektem współpracy reklamowej z marką PEPCO