Chrzest Bakusiątka – wspomnienia

Chrzest Bakusiątka – wspomnienia

Znacie —> TEGO <— Pana? Nie znacie? Nooooo to jest czego żałować! Gdyby nie on nie mielibyśmy tylu pięknych wspomnień z tak wyjątkowego dnia. Kilka z przepięknych, idealnych, fantastycznych, nieprzeciętnych i mistrzowskich kadrów chciałabym pokazać również Wam. Ja wiem, że to jest notka o chrzcinach, ale gdyby nie ON, nie miałabym Wam co pokazać. Więc kochani. Lublin, Warszawa, Barcelona, czy Paryż. Nie ma to dla niego żadnego znaczenia. A dobry fotograf podczas ważnego wydarzenia to must be! Bo nie sztuka wywalić kasę na amatora a później płakać nad kadrami. A ja zamiast płakać – szczerze się uśmiecham. Bo tej pięknej chwili nie przeżyję już drugi raz (no chyba, że z drugim bejbi) a oglądając te zdjęcia cofam się w czasie.

Dla mnie chrzest to coś bardzo ważnego. Szanuję wiarę i niewiarę wszystkich. Każdy ma prawo do swoich poglądów. Z każdym chętnie podyskutuję. I nikogo do niczego przekonywać nie będę. Ja w Boga wierzę i dobrze mi z tym. Każdemu z całego serca życzę, żeby czuł ten sam spokój, który czuję ja – WIERZĄC. Przez całe życie wypracowałam sobie jakiś system wartości, którego staram się trzymać. I taki system wartości chciałabym przekazać mojemu dziecku. Chrzest jest podwaliną tego wszystkiego.

Pewnie zaraz będą głosy, że skoro tak bardzo mi na tym zależy powinnam była ochrzcić dziecko wcześniej. Odpowiem od razu. Owszem, bolało mnie to, że moje dziecko jest nieochrzczone. Bo nigdy nie wiesz co Cie czeka przy następnym kroku. Ale staram się kierować również zdrowym rozsądkiem, który podpowiadał mi, że jeśli zaczekamy do wiosny na piękną pogodę wspomnienia z tego wyjątkowego dnia będą jeszcze piękniejsze. Ja też nie czułam się do tej pory dobrze w mojej skórze. Nie oszukujmy się. Wyglądałam jak torba :) Chciałam się uśmiechać oglądając te zdjęcia a nie płakać nad wielkością moich policzków :)

Trudno mi było wybrać te zdjęcia, które Wam pokażę. Najchętniej pokazałabym Wam wszystkie, ale dla Was to już nie będzie tak fascynujące jak dla mnie :) Obejrzyjcie sobie więc zdjątka a na dole wypiszę Wam jeszcze trochę kwestii organizacyjnych. Może Wam się przydadzą. grzegorz ciepiel fotograf chrzest warszawa blog parentingowy modowy dziecięcy bakusiowo bakuś 001 (5) grzegorz ciepiel fotograf chrzest warszawa blog parentingowy modowy dziecięcy bakusiowo bakuś 001 (1) grzegorz ciepiel fotograf chrzest warszawa blog parentingowy modowy dziecięcy bakusiowo bakuś 001 (3) grzegorz ciepiel fotograf chrzest warszawa blog parentingowy modowy dziecięcy bakusiowo bakuś 001 (4) grzegorz ciepiel fotograf chrzest warszawa blog parentingowy modowy dziecięcy bakusiowo bakuś 001 (2) grzegorz ciepiel fotograf chrzest warszawa blog parentingowy modowy dziecięcy bakusiowo bakuś 001 (6) grzegorz ciepiel fotograf chrzest warszawa blog parentingowy modowy dziecięcy bakusiowo bakuś 001 (7)

Tego Pana jeszcze nie widzieliście. Przynajmniej nie na naszym blogu :) A któż to taki? Kto z Was oglądał „Plebanię”? :)
No doooobra dobra, to Bakusiowy Dziadzio :) Ale do tej Plebanii wróćice w wolnej chwili ;)grzegorz ciepiel fotograf chrzest warszawa blog parentingowy modowy dziecięcy bakusiowo bakuś 001 (8)

 

Tej Pani nie muszę Wam przedstawiać? Baba Iwąka we własnej osobie :) Tak wiem, wiem, wygląda młodziej niż ja… Zbieram kaskę na Szczyta. Może coś zdziała bo tak nie może być !!! ;)

grzegorz ciepiel fotograf chrzest warszawa blog parentingowy modowy dziecięcy bakusiowo bakuś 001 (10)

No to już spokojnie możemy oddać się błogiemu podziwianiu piękności nad pięknościami czyli Nikoletty Bakusiowej – Cesarzowej Internetu oraz jej wiernego giermka – Bakusiowej Mamy aka Bulinki :)

grzegorz ciepiel fotograf chrzest warszawa blog parentingowy modowy dziecięcy bakusiowo bakuś 001 (17)

A skoro już jesteśmy przy słodkościach zapraszam na małe #omnomnom ;)grzegorz ciepiel fotograf chrzest warszawa blog parentingowy modowy dziecięcy bakusiowo bakuś 001 (9)

grzegorz ciepiel fotograf chrzest warszawa blog parentingowy modowy dziecięcy bakusiowo bakuś 001 (11)

grzegorz ciepiel fotograf chrzest warszawa blog parentingowy modowy dziecięcy bakusiowo bakuś 001 (12)

Kochani, pewnie będzie Was interesowało skąd mieliśmy ciuszki dla Matiego. Ano —> STĄD <—

Ciasteczka i tort standardowo robiła —> Iga Sarzyńska <—
(tak, tak, ten słynny Kogut w Kazimierzu Dolnym ma z nią coś wspólnego;))

Impreza odbyła się w Hotelu Słowik w Poniatowej (k. Kazimierza Dolnego) —> TU <—

I jeszcze raz polecam Wam NAJLEPSZEGO FOTOGRAFA NA ŚWIECIE, którego znajdzie —>TU <—

A na koniec najpiękniejsze foto, które kocham pomimo mojej głupiej miny :)

Idę płakać ze wzruszenia <3 SEE U :*

grzegorz ciepiel fotograf chrzest warszawa blog parentingowy modowy dziecięcy bakusiowo bakuś 001 (18)