Kim jesteśmy?

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text css=”.vc_custom_1402908272772{padding: 20px !important;}”]

„Bakusiowo.pl to blog modowo-lifestylowy. Autorka w nietuzinkowy sposób opowiada o cieniach i blaskach macierzyństwa ubierając swoje teksty w przepiękne fotografie.”

Magazyn GaGa, czerwiec 2014

Zepsuł mi się już Backspace bo co chwila kasuję to co napisałam. No ale cóż więcej można powiedzieć o naszym blogu skoro te dwa zdania są kwintesencją wszystkiego co tu robimy. No właśnie! Robimy! Jest nas więcej…

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][dt_team type=”grid” padding=”20″ column_width=”500″ number=”4″ orderby=”date” order=”asc” category=”family”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][dt_fancy_separator separator_style=”line” separator_color=”default”][vc_column_text css=”.vc_custom_1420638369536{padding: 20px !important;}”]

No dobra. O nas już trochę wiesz. Teraz pora na kilka zdań o tym, co znajdziesz na naszym blogu. Znajdziesz na nim historię warszawskiej rodzinki, spisaną wprost proporcjonalnie do humoru opowiadającej. Raz będzie śmiesznie, innym razem melancholijnie. W jednym wpisie posłużę się poprawną polszczyzną, w innym niepoprawną łaciną. Wszystko zależy od tego na co trafisz. Zazwyczaj jest u nas pozytywnie – tak jak w życiu. Każdy wpis staram się zobrazować pięknymi fotami, więc zawsze możesz nas pooglądać jeśli nie lubisz czytać. :)

Blog podzielony jest na kilka kategorii tematycznych:

ROZKMINY MALWINY – strzeż się tej kategorii. Należę do osób, które myślą stanowczo za dużo. Jeśli jednak chcesz zrobić sobie wycieczkę w głąb mojego mózgu to miejsce jest idealne dla Ciebie.

CO U NAS? – relacje z naszej codzienności i niecodzienności. Z wyjazdów, imprez, podróży i wszystkiego tego co robimy razem i osobno.

MODA – gotowe stylizacje (kiepskie słowo, ale jak to inaczej nazwać? ubiory? ałtfity? luki?) albo inspiracje. Moda dziecięca, ale od czasu do czasu również mamowa.

HITY i KITY – przyznaję się bez bicia – niepoprawna ze mnie gadżeciara. Uwielbiam dzielić się swoimi odkryciami. To miejsce, w którym znajdziesz i największe dziadostwo na rynku oraz to, co należy przyjąć z owacjami na stojąco.

DZIECKO – wszystko o rozwoju każdej możliwej sfery naszego dziecka. Poczytasz tu o krzywych nóżkach, rozwoju wzroku ale natkniesz się też na tekst o duchowości, uczuciach i emocjach. Ta kategoria od początku była skazana na skomplikowanie. Czy ktoś widział nieskomplikowane dziecko? :)

CIĄŻA – założona z potrzeby serca jeszcze na etapie planowania drugiego bobika. Znajdziesz w niej masę przydatnych porad i jak to w każdej kategorii na tym blogu bywa – nieco przed/po/w trakcie ciążowych rozkmin.

TATA GOTUJE – czyli wspominany wcześniej rosół z brokuła, języki flaminga w kruchym cieście :), kilka ciekawych pomysłów na jedzonko dla malucha, szybki obiad „po pracy” i wykwintna sobotnia uczta zajmująca cały dzień w kuchni.

FILMY – yeah! tu nie muszę wysiać moich szarych komórek, bo filmy to filmy i koniec kropka!

Od czasu do czasu po prawej stronie znajdziesz wyskakujący „pipsztyk”, który przeniesie Cię do czegoś… EKSTRA :)

No… to chyba byłoby na tyle. Kilka zdań jak zwykle przerodziło się w esej. Ech… Bakusiowa Mamo, nie zmienisz się chyba NEWOR! Życzę miłej lektury. :)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]