PRZEPROWADZAMY SIĘ W GÓRY ???? | VLOG 2 w 1 ????

PRZEPROWADZAMY SIĘ W GÓRY ???? | VLOG 2 w 1 ????

Z naszego wyjazdu do Zakopanego powstał nie jeden a 2 vlogi. Pierwsza część jest na naszym kanale już od tygodnia. Druga, miała swoją premierę dzisiaj o 10:00 rano.

Jeśli jeszcze nie subskrybujesz nas na YT kliknij <<TUTAJ>> Będziesz na bieżąco z naszymi nowymi produkcjami :) Chcę dodawać jeden film tygodniowo, właśnie we wtorki o 10:00.

Trzymaj kciuki żeby mi się to udało bo z jednej strony mam na to wieeeelką chęć i wielkiego powera a z drugiej… U KNOW… Rodzina i spokój ducha na pierwszym miejscu :) Ale skoro planuję 4 filmy na miesiąc to jeden wydziorgam choćby skały srały więc warto być z tą moją szaloną twórczością na bieżąco ;)

No dobra, nie przeciągam :)

W CZĘŚCI 1, okaże się, że „o czymś zapomniałam” :) Zobaczysz też jak przyrządzam parówki i jak wygląda zestaw „nieprzeszkadzacza”, ja później Mati jak prawdziwy jutuber przedstawi Ci całą naszą rodzinę. Aaaaa i poznasz jeszcze jedno moje dziwactwo i prawdopodobną przyczynę mojego zgonu :) PSSST! Na YT też można zostawić kciuk w górę :) Tam też sprawia mi maaaaaasę radości (jeśli nawet nie więcej niż na fejsie) :) 

 

CZĘŚĆ 2, to nasza wycieczka na Gubałówkę, wycieczka po Villi Gorsky, na której wyda się, że mam czarodziejskie moce teleportowania się, rodzinny obiad w pięknej restauracji (a jak rodzinny to wiadomo… MASAKRA) i przykład tego, jak „Warszawka” rozwala hajsy na Krupówkach ;) No i zaskoczę Cię, ale pod tym filmem też można zostawić kciuk do góry ;) Miłego oglądaniaaaaaa :* :* :* Ale się cieszę, że możemy być ze sobą bliżej też w taki sposób. Ach :) :) :)