Prezent LAST MINUTE, idealny dla każdego dziecka

Prezent LAST MINUTE, idealny dla każdego dziecka

Od zabawek teraz wymaga się dużo więcej niż 10 lat temu. Teraz wszystko nudzi. Wszystko już było. Trudno o coś nowego na rynku. No bo ileż może być maskotek opowiadających bajki, albo ruszających się piesków, albo siusiających lalek. Nic już nie zaskakuje. Dzisiaj dzwonił do mnie mój brat z pytaniem co kupić Matiemu… kurczę mieliśmy spory problem. W odpowiedzi zadałam to samo pytanie o jego córeczkę i jak myślisz, jaką odpowiedź uzyskałam? „Nieeeee wiem, ona już wszystko ma” :)

No bo rzeczywiście, dzieci w dzisiejszych czasach już naprawdę WSZYSTKO mają. A jednak chcemy je czymś obdarować. I pamiętając jak reagowaliśmy na prezenty-ubrania, albo prezenty-słodycze, stwierdzamy, że lepiej kupić coś, czym to dziecko jednak się chociaż przez chwilę pobawi.

Dzisiaj mam dla Ciebie zabawkę, która, nie dość, że dla chłopca i dziewczynki, że może być dublowana w nieskończoność więc nie ma stresu jeśli dziecko już ją ma, to jeszcze wykracza daleeeeko poza granice 3-6, które są podane na opakowaniu. To Gąsieniczka Fisher-Price, która uczy dziecko podstaw programowania i pozwala na nieskończone kombinacje. A im więcej takich Gąsieniczek masz, tym więcej zabawy. Bo możesz je łączyć albo w jedną, długą meeeeega Gąsieniczkę, albo bawić się dwiema, trzema i tak w nieskończoność.

fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-1 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-2 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-3

e19a4547

Na poszczególnych częściach Gąsieniczki, są strzałki – komendy. Składając je w określoną kombinację, układamy Gąsieniczce trasę jej przejścia. Do przodu, w prawo, w lewo… możesz dokupować tych części tyle ile dusza zapragnie. Do tego masz jeszcze START i METĘ, które ustawiasz za każdym razem w inny sposób, a dziecko musi główkować, żeby poprowadzić Gąsieniczkę z punktu A do punktu B. Dopóki jest maluchem takim jak Mati, komendy będą proste. Ale jak dasz takiemu sześciolatkowi jakąś łamigłówkę do rozwiązania i utrudnisz ją jeszcze przeszkodami na drodze… DZIECKA NIE MA :)

A co najlepsze. Nie można powiedzieć, że zabawka jest nieestetyczna, bo kolorystyka jest meeeeega stonowana. Nie można powiedzieć, że jest skrzekliwa, bo ta muzyczka jest super przyjemna i bardzo dobrej jakości. Nie można powiedzieć, że Gąsieniczka „wali po gałach światłami”… bo nie wali :) Serio. Dawno już nie byłam tak podjarana zabawką. Zdecydowanie (a wiesz, że przez moje ręce przewinął się chyba cały asortyment Fisher-Price’a), ta zabawka jest najlepszą zabawką z całej oferty FP.

Dziecko może się nią bawić samo, ale może się też bawić nią z Tobą. To Ty możesz mu wyznaczać zadania i dumnie obserwować jak sobie radzi. Z drugiej strony, dziecko czuje w takiej sytuacji Twoją uwagę, a obstawiam, że nie tylko mój Mati zawstydzony ale jednocześnie szczęśliwy, powstrzymuje się od triumfalnego uśmiechu, kiedy bijemy mu brawo :)

fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-19 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-10 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-9 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-8 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-15 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-6 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-24 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-23 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-18 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-17 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-12 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-13 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-14 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-4 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-5 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-29 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-27 fisher-price-gasienica-programowanie-zabawka-blog-30