10 ciuchów z promocji do 70%! [?matka taka modelka, że klękajcie narody]

10 ciuchów z promocji do 70%! [?matka taka modelka, że klękajcie narody]

No słuchajcie dziewczyny… czytajcie znaczy się… a w sumie to PACZAJCIE! Bo matka tym razem do wpisu przymodelingowała sama. I nie, że wieszaczki. MATKOWE CIAŁO Wam moje kolorowe zdobycze prezentuje! Wszystkie z jednego sklepu. Zaskoczę Was bo… z 5.10.15.!

Jak sobie klikniecie <<TUTAJ>> wejdziecie do tajnej strefy DLA KOBIET! Czujecie to co Wam chcę teraz powiedzieć? Kupujecie kiecki sobie a przesyłka przychodzi w pudełku, do którego Wasi mężowie nawet nie zajrzą bo przecież 5.10.15 to dzieciowe klimaty, nie? :) A później to już wiecie co robić? „STARE TO”, „JUŻ TO MIAŁAM”, „NO WIESZ CO? TY W OGÓLE NA MNIE NIE ZWRACASZ UWAGI! TYLE RAZY JUŻ TO NOSIŁAM!”. A jeśli jakimś cudem jednak nasz plan A zawiedzie, plan B jest totalnie niezawodny bo nie trzeba będzie kombinować. Otóż…. „PROMOSZKA BYŁA!” a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że „ZA PÓŁDARMO!”. Ba! Promocje na niektóre z ubrań dochodzą do 70% więc serio… okazja jest konkretna :)

W 5.10.15. od jakiegoś czasu już można kupić takie marki jak TATUUM, GREENPOINT, QUIOSQUE czy KEY. Mój hit tego wpisu (ten zestaw, który mam na sobie na głównym zdjęciu) to właśnie KEY. Ale to zaraz wszystko Wam opiszę i podlinkuję.

Dobra, jedziemy z koksem bo promocja jest ograniczona w czasie :) Uwagaaaa, przed Wami MATKA MODELKA :)

Piżamka, która już została moim strojem dnia… każdego dnia :) Do tego narzutka, która dla zachowawczych będzie tylko „szlafrokiem”, ale dla mnie jest KIMONEM WYCHODNIM NA ZAKUPY :) Ha!

PIŻAMKA (-50%) –> TUTAJ

NARZUTKA (-50%) –> TUTAJ

Ta kiecka to mistrz absolutny! Rękawki a’la kimono, luźne, nigdzie nic nie uwiera, do tego kopertowe zapięcie, które można sobie regulować więc kto by się w to nie ubrał będzie wyglądał szczupło :)

SUKIENKA (-50%) –> TUTAJ

To taka sukienko-narzutka, która bardzo fajnie wygląda do białego topu i dżinsów, ale wybaczcie, dzisiaj było tak gorąco, że jedyne co mogłam założyć pod spód to bieliznę :) Jest długa, do ziemi. Z rozporkami po bokach.

SUKIENKO-NARZUTKA (-50%) –> TUTAJ

A tu już matka w wersji niedzielny obiadek u teściowej :) Leciutko, zwiewnie, regulacja w pasie plus suwak na plecach i super rękawek, który moim zdaniem wyszczupla rękę.

SUKIENKA (-50%) –> TUTAJ

A tu już matka hippiska w luźnej kiecce do ziemi. Mega podoba mi się ten print. Na żywo wygląda sto razy fajniej. W pasie gumka.

SUKIENKA (-50%) –> TUTAJ

Nie mogłam sobie odpuścić tych kolorów. Wzięłam dwie takie bluzki. Tu wersja w granacie.

BLUZKA (-50%) –> TUTAJ

A tutaj na białym. Nie potrafię się zdecydować, która jest fajniejsza :)

BLUZKA (-50%) –> TUTAJ

A tu znów kolorki tyle, że dla miłośniczek łódeczek i elastycznego materiału.

BLUZKA (-50%) –> TUTAJ

A tutaj miłe Panie mamy coś co tygryski lubią latem najbardziej, czyli…
…kiecka, która pomieści KAŻDE GABARYTY :) A nadal wygląda lekko i fajnie :) Haaa… nie byłabym sobą gdybym puściła same żurnalowe fotki. Chociaż jedną macie na koniec dla równowagi TOTALNIE w moim stylu :) :P

SUKIENKA (-50%) –> TUTAJ

Ufff. I jak Wam się podobają moje zdobycze? A matka w wersji TOP MODEL? :) Pozdrowienia dla mojego prywatnego TYSZKI :)

Dobra, koniec gadania na dzisiaj. Lećcie do Strefy Kobiet –> TUTAJ. Może coś jeszcze dla siebie upolujecie :)

Ściskam LOVEEEE :* :* :*

PS. Napiszcie w komentarzach na FB czy chcecie więcej takich wpisów z haulami zakupowymi też dla nas – kobiet. A może wolicie wersję filmową? :) Aaaale wpis zawsze szybciej :)