Mama wraca do pracy…

Mama wraca do pracy…

Pamiętacie ten wpis? Od tamtego dnia czacha dymiła. OOOj bardzo dymiła. Ale stało się. Decyzja podjęta. Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam taki dylemat. Nie pamiętam czy w sumie kiedykolwiek miałam :) Jako, że doradzałyście (doradzaliście) mi z zaskakującym zaangażowaniem i troską czuję się zobowiązana do podzielenia się z Wami tą decyzją.

Wasze podpowiedzi sporo mi pomogły. Było lżej. Zdecydowałam to, co było najbardziej w moim stylu czyli „łapię dwie sroki za ogon”. No bo przecież nie mogłabym tak zostawić blogowania! Nie teraz, nie w tym momencie. Jest tak pięknie. To też już Wam ostatnio pisałam. Właśnie przez tego bloga decyzja była taka trudna. Bo Mati nie jest skazany na żłobek czy nieznaną „nową ciocię”. Matim będzie się opiekowała moja mama. A ja ustalę sobie to wszystko tak, żeby wystarczyło mi czasu i na pracę i na blogowanie.

A jeśli nie dam rady… no niestety, ale na jakiś czas pożegnam się… Z PRACĄ. Tak. Jeśli nie uda mi się tego wszystkiego ze sobą pogodzić (ale i tak wiem, że się uda) wracam do malucha i zasiadam przed komputerem :) Mam nadzieję, że przynajmniej dla stałych czytelników to dobra wiadomość ;) No powiedzcie, że taaaaak :) :) :)

Nie powiem Wam kiedy wracam. Zobaczymy czy zauważycie jakąś różnicę. Jak tylko zacznę się obijać niezależnie na jakiej płaszczyźnie (zdjęcia, teksty, „bywalność” na społecznościówkach) walcie prosto w żebra! Jak by to powiedział mój życiowy mentor – Hardkorowy Koksu: „Nie ma opie*****nia sję!” A, że za stejkami nie przepadam musiałam wziąć sobie te słowa do serca podwójnie, żeby nadrobić.

No. To popaczajcie sobie teraz na zdjęcia a później grzecznie do łóżeczek bo i matka pada na facjatę i wy bankowo też. GUDNAJT! :*

Bakusiowa Mama Bakuś Acer Orsay Calzedonia Kazar Mama Wraca Do Pracy (1) Bakusiowa Mama Bakuś Acer Orsay Calzedonia Kazar Mama Wraca Do Pracy (2) Bakusiowa Mama Bakuś Acer Orsay Calzedonia Kazar Mama Wraca Do Pracy (3) Bakusiowa Mama Bakuś Acer Orsay Calzedonia Kazar Mama Wraca Do Pracy (4) Bakusiowa Mama Bakuś Acer Orsay Calzedonia Kazar Mama Wraca Do Pracy (5) Bakusiowa Mama Bakuś Acer Orsay Calzedonia Kazar Mama Wraca Do Pracy (6)

Malwiny Be. czwartkowy look ;)

Koszula – Orsay

Ledżingi – Calzedonia

Buty – Kazar

Torebka – Kazar

Ultrabook – Acer Aspire S7