Happy Birthday Bakusiowo.pl!

Happy Birthday Bakusiowo.pl!

To już rok! Dzisiaj mija okrągły rok od dodania pierwszego wpisu na blogu (tutaj).  Kilka dni później wystartował nasz Fejsbukowy Fanpage. Z sentymentem przeglądam pierwsze wpisy. Pamiętacie jeszcze „szary” szablon? Pamiętacie tysiące logotypów, które przewinęły się do czasu zmiany szablonu? Co prawda ten aktualny, nie wygląda jeszcze do końca tak jak sobie to wymarzyłam, ale to już tylko kwestia kosmetyki.

To był pracowity rok. Niesamowicie pracowity. W tym czasie osiągnęłam więcej niż sobie wyobrażałam pisząc pierwszy wpis. I tu nie chodzi tylko o liczby czy kontrakty reklamowe. Chodzi o Was. O to, że dostaję wiadomości od czytelniczek, które czytają nas od samego początku. Albo po pierwszej wizycie u nas czytają bloga od deski do deski. To coś pięknego! Kompletnie nieznajome osoby potrafią w tej wirtualnej przestrzeni znaleźć wspólny język, zainteresować się sobą wzajemnie. Pamiętać o sobie. Kiedy czytam komentarze pod wpisami zauważam jeśli któraś ze stałych czytelniczek „coś się długo nie odzywa”. A później „wpada” do mnie jak dobra koleżanka na kawę i tłumaczy w komentarzu co się działo kiedy jej nie było. To jest przecież magia!

Szczególne podziękowania należą się cioci Edzi, która pierwsza polubiła nasz Fanpage i dzielnie dopingowała moje początki. Uściski przesyłam też Dorze – pierwszej czytelniczce, która jest z nami cały czas, z którą miałyśmy już nawet okazję się spotkać pomimo tego, że mieszka w Anglii!!!

Dzięki blogowi poznałam kilka niesamowicie wartościowych osób. Nie będę wymieniała wszystkich bo wpis nie ma być wyliczanką, ale zgrzeszyłabym, gdybym nie ucałowała wirtualnie mojej Agi z buuba.pl. Jesteśmy żywym przykładem na to, że w Internecie można znaleźć pokrewną duszę, z którą rozumiemy się bez słów. I nie ma, że kilometry! Dla chcącego nic trudnego!

Ostatni rok upłynął mi na nauce fotografii i programów graficznych. Pomiędzy moimi pierwszymi i obecnymi wpisami jest przepaść. Ale nie poprawiam ich wstecz. Nie ma nic lepszego niż namacalne dowody rozwoju. To tak jak z utratą wagi podczas diety. Progres nakręca 10x bardziej. Teraz intensywnie szlifuję warsztat pisarski. Tu, efekty będą mniej dostrzegalne, ale najważniejsze, że będę widziała je ja sama. Blogowanie to nie pisanie pamiętniczka. To rozwój każdego dnia. Na wielu poziomach.

Jaka przyszłość czeka Bakusiowo? Na pewno zostajemy tu z Wami. Mam już kilka pomysłów, jest „jakiś plan”, ale chciałabym jeszcze skonsultować to z Wami. Dlatego poniżej znajdziecie link do ankiety, którą chciałabym, żebyście w prezencie urodzinowym dla nas wypełnili :D

Bakusiowa Ankieta czeka na Wasze „kliki”  tutaj :)

A żeby nie było, że prezenty bez cukierka, zapraszam Was na konkurs z moimi ukochanymi Ciociami:  Ciocią K. z Fisher-Price, Ciocią A. z Cuddly Zoo i Ciocią K. z Printu. To moje najukochańsze marki, z którymi współpracujemy na stałe. Z którymi mam same pozytywne skojarzenia. No właśnie. O skojarzenia będzie nam chodziło też w naszym konkursie.

Wystarczy, że w komentarzu pod wpisem napiszecie jakiekolwiek skojarzenie z blogiem Bakusiowo.pl. Może to być zdjęcie, które przychodzi Wam na myśl, jakiś tekst, może to być cokolwiek o czym myślicie wspominając Bakusiowo.pl

 

Do wygrania masa fantastycznych nagród!

1 miejsce – Wesoła Farma od Fisher-Price do obejrzenia tutaj

Dwa 2 miejsca – Kocyki od Cuddly Zoo do wyboru tutaj

Trzy 3 miejsca – Bony o wartości 100 PLN na fotoksiążki od Printu np. takie jak z tego wpisu

 Konkurs

Konkurs potrwa do 30 listopada.

Będę Wam o nim przypominała w jubileuszowych wpisach, które będą się pojawiały na blogu przez cały listopad.
A tymczasem zapraszam na kawałek urodzinowego tortu <3

_DSC9169 Ost

ROZWIĄZANIE KONKURSU:

Kochane, decyzja była niesamowicie trudna. Niesamowicie! Wiecie co jest najpiękniejsze? Większość z komentarzy konkursowych pochodził od czytelniczek, które doskonale „znam”, pamiętam. To coś pięknego! Mam tyle wspaniałych internetowych koleżanek, tyle dobrych serc, które nie zawsze się ze mną zgadzają, ale wiem, że ich komentarze płyną z dobrego serca. Kocham Was dziewczyny! Każdą z osobna. I to nie jest takie puste „kocham”. Ja czuję z Wami bardzo silną więź. Dziękuję, że jesteście z nami tyle czasu! No dobra, pogadała, pogadała, to teraz wyczekiwane wyniki konkursu:)

1. kasia_
2. ZULILANDIA
2. Mama Kajtusia
3. DwaPlus+
3. Miłoszkowa Mama
3. Tosiowa Mama

I jeszcze nagroda specjalna dla gussx33. Sama jeszcze nie wiem co, ale Aga jest tu z nami od zawsze wiem, że na zawsze już będzie. Uwielbiam tą dziewczynę!!!

Lejdis, nie ma terminu, w którym przepadłyby Wam nagrody czy coś w tym stylu.
Odezwijcie się na kontakt@pixelsonfire.pl, wiem, że tu zaglądacie regularnie więc nie drżę o to, że nie zobaczycie wyników :)

Jeszcze raz dziękuję, że jesteście z nami!!! 100 LAT tym razem dla Was!!!