12 ciuszków z promocji do -70% [plus sukienusie na święta! 😍]

12 ciuszków z promocji do -70% [plus sukienusie na święta! 😍]

Obłowiłam Milenkę :) I to jak! Trochę 86, trochę 92. Do tego 3 kiecusie świąteczne. Wszystko w promo! No po prostuuuuu kocham kupować dziecięce ciuszki taniej :) To moje nowe hobby :) Wiesz… ja się tak bardzo cieszę, bo w końcu poszłam po rozum do głowy. I to przy dziewczynce!

Matiemu kupowałam duuużo więcej, duuużo droższych ciuszków, bo wydawało mi się, że za tą ceną stoi jakaś lepsza jakość, albo… sama nie wiem co. Ostatecznie wyrastał z nich, albo plamił je jakąś cudowną marchewką albo innym flamastrem, z taką samą prędkością :) Różnica była tylko taka, że więcej mnie ta impreza kosztowała :)

Mądra matka po szkodzie. Na szczęście JUŻ przy drugim dziecku. Dobra. Ja dzisiaj przechodzę szybko do rzeczy a Ty przechodź szybko do linków bo teraz jeszcze dodatkowo mamy okolice BLACK FRIDAY więc te wszystkie ciuszki mogą być w jeszcze większych promocjach :)

Zajrzyj też na ofertę ciuszków świątecznych dla chłopców :) Dla starszaków TUTAJ. Dla młodszych TUTAJ. Ja dzisiaj skupiłam się na samej Milence – kleję Ci ten wpis na wariata, żebyś zdążyła skorzystać z promoszek :) Nie mogłam czekać aż Mati wróci z przedszkola :)

No, właśnie. Nie mamy czasu! Lookaj na moje zdobycze :)

Sukienka czerwona z lewej –> TUTAJ

Sukienka z reniferkiem –> TUTAJ

Rajstopusie też są z 5.10.15 :)
A tu już reniferka :)
Prześmiechowe jest to ujęcie :) Normalnie TAP MADL :) Wzrok wbity w podłogę. Panienka myślami gdzieś daleko w Laponii :)

Spódniczka –> TUTAJ

Zestaw body i sukieneczka –> TUTAJ

Ja nie wiem o co chodzi ale wierz mi… KAŻDE ujęcie, niezależnie od tego czy z uśmiechem czy bez, Milenka ma w tej sesji patrząc w podłogę hahahaha :) No nic. Kiecuszkę widać za to bardzo dobrze :) Zestaw w sumie :)

A teraz jeszcze kilka zdobyczy na co dzień. Fantastycznej jakości bluzeczki i ledżiny za GROSZE :)

Bluzeczka z kotkami –> TUTAJ

Bluzeczka ze zwierzaczkami –> TUTAJ

Bluzeczka z kotkiem –> TUTAJ

Bluzeczka z dziewczynką –> TUTAJ

Legginsy z pingwinkami –> TUTAJ

Legginsy w złote kropeczki –> TUTAJ

Bluzeczka z dziewczynką –> TUTAJ

Bluzeczka z baskinką –> TUTAJ

Ja wybierałam rozmiary, które pasują na Milenkę, ale na stronie jest MASA ślicznych bluzeczek, do których jej jeszcze daleko, albo już wyrosła :) Podobnie jest z Matim. Zdecydowanie siedzę jeszcze serduchem we wzorach dla młodszych chłopców i czasem tak bardzo mi szkoda, że Mati ma już rozmiar 122!!! TOĆ TO KAWAŁ CHŁOPA JUŻ! :)

Dobra, ucinam gadanie bo coś czuję, że zaraz włączy mi się słowotok :) Udanych łowóóóów :)